FB TW GG PIN NWS
Pathology

Pathology (2008)

Türkçe adı : Kadavra
Yönetmen : Marc Schoelermann
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Camelot Pictures
Oyuncular : Milo Ventimiglia (Ted Grey), Michael Weston (Jake Gallo), Alyssa Milano (Gwen Williamson), Lauren Lee Smith (Juliette Bath), Johnny Whitworth (Griffin Cavenaugh), John de Lancie (Dr. Quentin Morris)
Gösterim tarihi :
Türü : Gerilim / Korku / Suç
Süre : 1 saat, 33 dakika
Ülke : ABD
Websitesi : www.enterpathologylab.com...

Ölümcül bir oyuna davet

Film Özeti

Ted Gray (Milo Ventimiglia) görünüşte herkesin sahip olmak isteyeceği bir hayata sahiptir. Harvard’dan bir tıp diploması vardır ve dünyalar güzeli bir nişanlısı... Ama hayatın sundukları ona yetmez. Çünkü o, en iyi olmanın peşindedir.

Ted, kariyerine başlamadan önce çok prestijli bir üniversite hastanesinde üç aylık bir adli tıp stajı yapacaktır. Bu hastanede alanında çok iyi bir patoloji uzmanı olan Jake Gallo (Michael Weston) ile tanışır. Ve bu iki üstün yetenekli adam arasında kıyasıya bir rekabet başlar. Her ikisi de, gizemli ölüm sebeplerini çözme konusunda en iyi olduklarına inanmaktadırlar.

Jake, Ted’i kimin daha iyi olduğunun belirlenmesi için ölümcül bir oyuna davet eder. Oyun, kimin daha mükemmel bir cinayet işleyeceği üzerinedir. Böylece iki doktor, en iyi olduklarını ispatlamak için son bir yarışa girişirler...

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları