FB TW PIN NWS
Rüzgarın Şarkısı

Rüzgarın Şarkısı

Yazar :
Yayıncı : NOVELLA
Yayın tarihi :
ISBN : 6053489221
Sayfa sayısı : 448 sayfa
Kategori : Edebiyat » Roman (çeviri)

Konusu

Tehlikeli bir sır
Meçhul bir gelecek
Hiçbir şeyin yıkamadığı bir dostluk
 
Nick ve Alex, eşlerini kaybettikten sonra çocuklarıyla bir başına kalmış, yaşadıkları üzücü kayıpların yaralarını dostlukları sayesinde sarmış; Almanya kırsalında sessiz, sakin ve mutlu bir hayat süren iki toprak sahibidir. Her koşulda birbirine destek olan bu iki adam, Avrupa’nın temellerini sarsan İkinci Dünya Savaşı’nın, kendi yaşamlarını da altüst etmek üzere olduğunu henüz bilmemektedir.
 
Öldü zannettiği annesinin aslında yaşadığını ve Yahudi kökenli olduğunu öğrenen Nick, askerlerin peşinde olduğunu duyar ve çocuklarını güvence altına almak için kaçma planları yapmaya başlar. Ona bu zor durumda yardım elini uzatansa, yetiştirdiği seçkin atları ona vermeyi teklif eden Alex olacaktır. Nick bu teklifi kabul ederek çocuklarıyla birlikte Amerika’ya doğru yola çıkar ve kendini sirk dünyasını tanıyacağı, aşka kavuşacağı, özgürlüğün burukluğunu tadacağı bir serüvenin içinde bulur. Üstelik bu serüven boyunca ona eşlik edecek yeni bir dostu da vardır:
 Pegasus.
 
Danielle Steel’den fedakârlığa ve umuda, acıya ve meydan okumaya,  dostluğa ve kurulan güçlü bağlara dair
coşkulu bir roman.
 
“Rüzgârın Şarkısı,  dolu dizgin atların, savaşın savurduğu ailelerin, dostluğun ve aşkın romanı.”
Bookreporter
 
“Danielle Steel hayatın acı-tatlı gerçeklerini ustalıkla bir araya getiriyor. Bir okuyucu için daha iyi ne olabilir ki?”
The Philedelphia Inquirer
“Tek kelimeyle büyüleyici.”
Library Journal

Yazarı kimdir?