FB TW PIN NWS
Paradigma Değiştirenler-2

Paradigma Değiştirenler-2

Yazar :
Yayıncı : HAYY KİTAP
Yayın tarihi :
ISBN : 6054325030
Sayfa sayısı : 237 sayfa
Kategori : Ekonomi » İş Dünyası

Konusu

Türkiye'nin önde gelen şirket veya gruplarını yöneten 10 yönetici, kendi yönetim becerilerini ve deneyimlerini açıkça ve samimiyetle paylaştı bu kitapta.

"Paradigma Değiştirenler 2", iş dünyasının en önemli aktörleri olan üst düzey yöneticilerin deneyimlerinden yararlanmak kariyerinde yol almak isteyenler için bulunmaz bir hazine.

Yöneticiler, liderlik etme tarzlarından, insan kaynakları uygulamalarına; kişisel zaman yönetiminden, kriz yönetimine; rol model aldıkları kimselerden, gençlere tavsiyelere kadar pek çok konuda fikirlerini paylaştılar. Her söyleşinin sonunnda yer alan "1 kelime, 1 yorum" bölümünde ise "lider, kriz, yönetim" kelimelerinin yanı sıra "çocuk, evlilik" gibi kelimeleri de yorumladılar. Böylece hayata nasıl baktıklarının ipuçlarını da vermiş oldular.

Kitapta yer alan yöneticilerin hem düşünceleri, hem özgeçmişleri, hem de şirketlerinde veya gruplarında oluşturdukları farklar paradigmayı nasıl değiştirdiklerini açık bir şekilde gösteriyor. "Paradigma Değiştirenler 2", birbirinden farklı bu 10 deneyim ışığında, iş dünyasının dinamiklerini anlamak isteyen genç yöneticilere ve yönetici adaylarına kılavuzluk edecek.

Yazarı kimdir?