FB TW PIN NWS
Kirli Hesaplar Çarşısı

Kirli Hesaplar Çarşısı

Yazar :
Yayıncı : KAHVERENGİ KİTAP
Yayın tarihi :
ISBN : 6059810227
Sayfa sayısı : 348 sayfa
Kategori : Siyaset » Siyasi Kurgu

Konusu

Günümüz dünya düzeninde en önemli güçlerden biri sivil toplum kuruluşlarıdır.
Bu kuruluşlar; insanların yararına olacak hareketi merkeze alarak hizmet etmesi durumunda topluma yararlı bir şekil alabilir.
İşte bu minval üzere yola çıkmış fakat bu yolculuk boyunca çeşitli değişimlere uğramış bir Cemaatin perde arkasındaki oyuncu ve oyunlarını gün yüzüne çıkartmak değişmez doğruları olan insanların görevidir.
Bir hizmet hareketi bir Hipnoz Hareketine nasıl dönüşür? Bir Müslüman, kardeşlik hukuku bulunan Müslüman kardeşine nasıl düşman olur? Aileleri akrabaları nasıl birbirine düşman ederek ayırır? Müslüman, kardeşlerinin manevi duygularını nasıl sömürür?
Elinizde tuttuğunuz Kirli Hesaplar Çarşısı adlı kitap; Hizmet Hareketinin içinde 30 yıldan fazla kalan ve Zaman Gazetesin’de 23 yıl yazarlık, 4yıl Genel Müdürlük, 1 yıl Genel Yayın Yönetmenliği yapan Hüseyin Gülerce; Önceleri Hizmet Hareketi, sonraları Gülen Hareketi, sonunda da “Legal Görünümlü İllegal Yapı”nın İhanet Hareketi olarak adlandırılan bir Cemaatin varlığının, müminler için bir imtihan olduğunu anlattığı kitabında yaşadıklarını, bulunduğu konumdan, durduğu yerden anlatıyor.

Yazarı kimdir?