FB TW PIN NWS
BioRank 837

Zeki Sincar

Doğum tarihi : 12.Eylül.1981
Zeki Sincar kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Meslek : Prodüktör
Zeki Sincar doğum yeri : Mardin

Zeki Sincar Biyografisi

Film ve Müzik Yapımcısı (Prodüktör)

Zeki Sincar, 1981 yılında Mardinli Bedi ve Mesude Sincar çiftinin oğlu olarak dünyaya gözlerini açtı. 1989 yılına kadar Mardin’de ikamet eden Sincar ailesi 1989 yılında İstanbul’a yerleşip burada hayatlarına devam etmiştir.

İlkokul, Ortaokul ve Liseyi İstanbul’da tamamlayan Zeki Sincar; Askerlik görevini İskenderun 39. Mkz. Pyd. Tugayı’nda tamamladıktan sonra üniversite eğitimine devam etmiştir. Şu anda Erzurum, Atatürk Üniversitesi Emlak Yönetimi Bölümü’nde öğrenimine devam etmektedir.

Ailesinin sanat camiasındaki tanınmışlığından dolayı Zeki Sincar da ailesinin izinden giderek film ve müzik yapımcılığına başlamıştır. 2019 yılında “BAHTSIZ BEDRİ” sinema filminin yapımcılığını AdemSincar ile üstlenmiştir. Daha sonraki süreçte “MÜZİK YAPIMCILIĞI” belgesini de alarak “ZEKİ SİNCAR PRODUCTION” yapım şirketini kurarak bir çok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

Sırası ile; Bayhan Gürhan ve Berna Tan ikilisine “DUYGULARIM” isimli single çalışmasını, ünlü haber spikeri Gökhan Taşkın ve Doğu Kılıç’a ünlü şair Ömer Faruk Güney’in “BEN SEVİNCE” isimli eserini farklı bir yorumla piyasaya çıkartmıştır.

Film yapımclığını da üstlendiği “BAHTSIZ BEDRİ” filminin Bayhan Gürhan tarafından seslendirilen “BAHSTIZ BEDRİ FİLM MÜZİĞİ” eserinin de yapımcılığını üstlenmiştir.

En son olarak ise Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyinde gerçekleştirdiği “BARIŞ PINARI HAREKATI” na destek olmak amacı ile Azerbaycan’ın ünlü ses sanatçılarından Zenfira İbrahimova ve Arabesk fantezi müziğinin tanınmış isimlerinden Güçlü Soydemir’in seslendirdiği “ELEDİM ELEDİM” düetinin yapımcılığını üstenlenmiştir.

Proje üretmekten yorulmayan Zeki Sincar’ın son projesi ise Adana yapımı olan ve bir çok ünlü simanın proje içerisinde bulunduğu “ARAYIŞ” isimli internet dizisi çok yakında izleyici ile buluşacak.

Menekşe Sincar ile evli olan Zeki Sincar Soykan ve Poyraz adında iki erkek evlada sahiptir.

Kaynak:Biyografi.info

Zeki Sincar hakkında haberler

Tüm Zeki Sincar haberleri

Zeki Sincar için yapılan aramalar

Zeki Sincar, Zeki Sincar biyografi, Zeki Sincar hayatı, Zeki Sincar özgeçmişi, Zeki Sincar hakkında, Zeki Sincar doğum yeri, Zeki Sincar fotoğraf, Zeki Sincar video, Zeki Sincar resim, Zeki Sincar kimdir?, Zeki Sincar kaç yaşında?, Zeki Sincar nereli, Zeki Sincar memleketi