FB TW PIN NWS
BioRank 4954

Tuğçe Kazaz

Doğum tarihi : 26.Ağustos.1982
Tuğçe Kazaz kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Meslek : Model
Tuğçe Kazaz doğum yeri : Edremit, Balıkesir

Tuğçe Kazaz Biyografisi

Tuğçe Kazaz, 26 Ağustos 1982 tarihinde Balıkesir, Edremit’de doğmuştur. Çocukluğu İzmir'de geçti. Okul hayatı boyunca yedi yıl basketbol oynadı. Bu nedenle hayatı İstanbul, İzmir ve Antalya arasında geçti. Özel Ortadoğu Koleji, Antalya Kolejinde okudu sonra da İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde öğrenim gördü, ama devamsızlık nedeniyle bitiremedi. Bir erkek kardeşi vardır.
2000 yılında katıldığı “Elit Model Look” yarışmasında ikinci oldu. Ardından Elite model Look Paris seçmelerinde de ilk 15′e girmiştir.

2001 yılında “Miss Turkey” güzellik yarışmasının birincisi olmuştur. 2001 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra şarkıcı Kenan Doğulu ile uzun dönem aşk yaşadı. Ardından Sezen Aksu'nun müzisyen oğlu Mithat Can'la birlikte olmaya başladı.

Kampüsistan isimli dizide, “Loafing and Camouflage: Sirens in the Aegean” adlı Yunan filminde, daha sonra Can-2007 ve 2009 yılında Cin geçidi filmlerinde oynadı.

Tuğçe Kazaz, 8 Eylül’de Porto Germeno’daki Ayios Nikolaos Kilisesi’nde vaftiz olarak Maria Seitaridis ismini aldı ve Ortodoks oldu. 24 Eylül 2005 tarihinde yunan oyuncu George Seitaridis ile Atina’da Aya Nikola Kilisesi’nde sade bir törenle evlendi, Yunanistan'a yerleşti. Üç yıl süren bir evliliğin ardından boşanarak Türkiye'ye döndü ve tekrar Müslüman olduğunu belirtti.

Tekrar Müslüman olduktan sonra gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakma kararı aldı.

Kazaz bir dönemin en cesur modellerinden biriydi. Amerika'da ve Paris'te modellik yapan az sayıdaki modelden biri olarak ani bir kararla podyumu bıraktı. En son bir tesettür defilesine çıkan Kazaz, bundan böyle işinde ya da özel hayatında dekolte giymeyeceğini açıkladı.

Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte rol aldığı Uzun Hikaye filminin ardından Tuğçe Kazaz, Hazal Kaya ile birlikte Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde rol almıştır.

Filmleri :
2014 - Kafkas
2013 - Gönül Hırsızı
2012 - Uzun Hikaye
2012 - Son Yaz Balkanlar 1912
2008 - Cin Geçidi
2007 - Can
2003 - Kampüsistan (Arzu) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Tuğçe Kazaz için yapılan aramalar

Tuğçe Kazaz, Tuğçe Kazaz biyografi, Tuğçe Kazaz hayatı, Tuğçe Kazaz özgeçmişi, Tuğçe Kazaz hakkında, Tuğçe Kazaz doğum yeri, Tuğçe Kazaz fotoğraf, Tuğçe Kazaz video, Tuğçe Kazaz resim, Tuğçe Kazaz kimdir?, Tuğçe Kazaz kaç yaşında?, Tuğçe Kazaz nereli, Tuğçe Kazaz memleketi