FB TW PIN NWS
BioRank 8502

Travers Beynon

Doğum tarihi : 06.Mart.1972
Travers Beynon kaç yaşında : 52
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek : İş adamı
Travers Beynon doğum yeri : Melbourne Avustralya

Travers Beynon Biyografisi

Avustralyalı Şeker Adam Travers Beynon, Instagram fenomenidir.

Travers Beynon, 6 Mart 1972 tarihinde Avustralya, Melbourne’de doğmuştur.

Tütün işi yapan ve bu sayede milyarder olan Beynon etrafında yüzlerce güzel genç kadın ile birlikte sürdürdüğü yaşamına ilişkin fotoğraflar paylaşarak Instagram'da şöhret oldu. Freechoice Tobacco adlı şirketin sahibidir.

Candy Shop Mansion (Şeker Dükkanı Malikanesi) adını verdiği bir konutta yaşayan Beynon, kendisini de Şeker Adam olarak adlandırıyor.

Travers Beynon evli, dört çocuk babası. Zaman zaman çocuklarıyla birlikte çekilen pozlarını da Instagram sayfasında paylaşıyor.

Değeri yaklaşık 2 milyon dolar olan bir malikanede sadece ailesiyle değil onlarca güzel kadınla birlikte yaşıyor. Eskiden Aussie Rules'de futbolcu olan Travers Beynon "Ben zengin doğmadım. Ama bu hayatta her şeyi çok çalışarak ve her şeye şükran duyarak kazandım." diyor.

Çılgın partilerinde çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak ünlü olan Benyon'ın kapısının önü de birbirinden lüks arabalarla dolu. Instagram fenomeni Dan Bilzerian'a rakip olarak görülmektedir.

Evlerinde büyük seks partileri veren tütün kralıyla eşi partilerde bikini modellerini ağırlıyor. Ülkesinde Playboy'un kurucusu olan ve malikanesinde yüzlerde genç kadın ile birlikte yaşayan Hugh Hefner'e benzetilen Travers Beynon'ın eşi Taesha'nın ailesi ise bu olup bitenlerden memnun değil. Genç kadının büyük annesi ve büyükbabası tüm bu olup bitenleri "iğrenç" olarak nitelendiriyor.

İlk eşi Ninibeth Beatriz Jiminez Leal 1991 yılında Dünya Güzeli güzellik kraliçesi idi. Valentino (d.2000) ve Luciana (d.2003) adında iki oğlu vardır. 2008 yılında boşandı.

Travers Beynon, 2010 yılında Taesha Beynon ile evlendi. Travers Beynon'un ikinci eşinden de Velicia (d.2012) ve Serafina (d.2013) adlarında 2 çocuğu vardır.

Kaynak:Biyografi.info

Travers Beynon için yapılan aramalar

Travers Beynon, Travers Beynon biyografi, Travers Beynon hayatı, Travers Beynon özgeçmişi, Travers Beynon hakkında, Travers Beynon doğum yeri, Travers Beynon fotoğraf, Travers Beynon video, Travers Beynon resim, Travers Beynon kimdir?, Travers Beynon kaç yaşında?, Travers Beynon nereli, Travers Beynon memleketi