FB TW PIN NWS
BioRank 5615

Sertan Erkaçan

Doğum tarihi : 01.Nisan.1987
Sertan Erkaçan kaç yaşında : 37
Kilo & Boy :
Burcu : Koç
Sertan Erkaçan doğum yeri : İstanbul

Sertan Erkaçan Biyografisi

Sertan Erkaçan, 1 Nisan 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Antalya’da tamamladıktan sonra konservatuvar okumak için İstanbul’a geldi. Lise yıllarında tiyatro ve müzikle ilgilendi.
Liseden 2005 yılında mezun olduğu yıl Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü kazandı. 4 senelik eğitimini 2009 Mayıs ayında tamamlayan Sertan Erkaçan bu süre içinde küçük çaplı rollerde oynadı.

İlk kamera deneyimine konservatuvarın ilk sınıfında, okuldan birkaç arkadaşıyla birlikte yönetmen Onur Ünlü’nün “Polis” isimli sinema filminde küçük bir rol ile kavuştu. Bu filmde Haluk Bilginer ve Özgü Namal başrolde oynarken, Ragıp Savaş, Sermiyan Midyat, Emre Karayel, Settar Tanrıöğen, Sinan Çalışkanoğlu, Yeşim Ceren Bozoğlu, Murat Cemcir da diğer rollerde oynamıştır.

Bazı dizilerde konuk oyuncu olarak oynadı. Es-Es’te zengin ve züppe bir genç olan Gürel rolünü canlandırdı.

Sertan Erkaçan, Ekmek İşçileri, Jekor Yine ölmeli, Kaç baba kaç, Kabare gibi tiyatro oyunlarında rol aldı. Bertolt Brecht'in Üç kuruşluk opera isimli müzikalinde Peachum karakterini canlandırdı.

2014 yılında başrollerini Selin Şekerci, Deniz Baysal ve Açelya Topaloğlu'nun paylaştığı "Kaçak Gelinler" dizisinde Önder karakterini canlandırdı.

Sertan Erkaçan, yapımcılığını Fatih Aksoy’un yaptığı 2015 yılında “Acil Aşk Aranıyor” adlı dizide Abidin karakterini canlandırırken, Serhat Teoman, Duygu Yetiş, Rojda Demirer ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2016 - Rengarenk (TV Dizisi)
2015 - Can Bedenden Çıkmayınca (TV Dizisi)
2015 - Sol Şerit (Sinema Filmi)
2015 - Acil Aşk Aranıyor (Abidin) (TV Dizisi)
2015 - Azazil 2: Büyü (Sedat) (Sinema Filmi)
2014 - Kaçak Gelinler (Önder) (TV Dizisi)
2013 - Arkadaşlar Arasında (Deniz)(Sinema Filmi)
2012 - Rakı Masası (Kısa Film)
2012 - Atlılar (TV Dizisi)
2011 - Ay Büyürken Uyuyamam (Yaman) (Sinema Filmi)
2009 - 2010 - Es Es (Gürel) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Sertan Erkaçan filmleri

Tüm Sertan Erkaçan filmleri

Sertan Erkaçan için yapılan aramalar

Sertan Erkaçan, Sertan Erkaçan biyografi, Sertan Erkaçan hayatı, Sertan Erkaçan özgeçmişi, Sertan Erkaçan hakkında, Sertan Erkaçan doğum yeri, Sertan Erkaçan fotoğraf, Sertan Erkaçan video, Sertan Erkaçan resim, Sertan Erkaçan kimdir?, Sertan Erkaçan kaç yaşında?, Sertan Erkaçan nereli, Sertan Erkaçan memleketi