FB TW PIN NWS
BioRank 5638

Nicole Faria

Doğum tarihi : 09.Şubat.1990
Nicole Faria kaç yaşında : 33
Kilo & Boy :
Burcu : Kova
Nicole Faria doğum yeri : Bangalore, Karnataka, Hindistan

Nicole Faria Biyografisi

2016 yılında Sermiyan Midyat'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği absürd bir hint komedisi olan “Bir Baba Hindu” adlı sinema filminde oynadı.

Nicole Faria, 9 Şubat 1990 tarihinde Bangalore, Karnataka, Hindistan’da Anita Faria ve Ian Faria çiftinin kızı olarak doğmuştur. Tam adı Nicole Estelle Faria’dır. Bangalore’de Mount Carmel College’de eğitimini tamamlamıştır.

1.75 cm. boyunda ve 46 kg. olan Nicole Faria, 15 yaşında iken Yeni Delhi ve Mumbai’de modellik yapmaya başladı. Elle, Cosmopolitan, Vogue gibi moda dergileri için pozlar verdi.

Nicole Faria, 2010 yılında Hindistan ve Dünya güzeli seçilmiştir.

2016 yılında Sermiyan Midyat'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği absürd bir hint komedisi olan “Bir Baba Hindu” adlı sinema filminde Sermiyan Midyat ve Nicole Faria, Şafak Sezer, Burak Satıbol, Zeynep Kankonde, Ayhan Taş, Begüm Öner, Hakan Akın, Füsun Demirel, Bülent Kayabaş, Muhittin Korkmaz ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2016 - Bir Baba Hindu (Türk Sinema Filmi)
2014 - Yaariyan (Jiya) (Bollywood Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Nicole Faria için yapılan aramalar

Nicole Faria, Nicole Faria biyografi, Nicole Faria hayatı, Nicole Faria özgeçmişi, Nicole Faria hakkında, Nicole Faria doğum yeri, Nicole Faria fotoğraf, Nicole Faria video, Nicole Faria resim, Nicole Faria kimdir?, Nicole Faria kaç yaşında?, Nicole Faria nereli, Nicole Faria memleketi