FB TW PIN NWS
BioRank 8691

Murat Aydar

Doğum tarihi : 11.Haziran.1994
Murat Aydar kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Avukat
Murat Aydar doğum yeri : İstanbul

Murat Aydar Biyografisi

Murat Aydar 11 Haziran 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Siirtlidir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İhlas Koleji’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi’nde 2013 yılında girdiği Hukuk Fakültesi’nden 2017 yılında mezun oldu.
Murat Aydar, avukat olarak mezun olduktan sonradan günümüze kadar serbest avukat olarak çalıştı. Türk-Arap İş Adamları Derneği İcra kurulu üyeliği görevlerinde bulundu.

İyi düzeyde İngilizce bilen Avukat Murat Aydar, bekardır.

Bilişim hukuku alanında adından sıkça bahsettiren ve açtığı hakaret davalarıyla isminden sıkça söz ettiren Avukat Murat Aydar, fenomenlerin avukatı olarak tanınmaktadır.

2021 yılında Avukat Emre Sevimli ile birlikte kaleme aldığı “Sosyal Medyada Hakaret Suçu” isimli kitabını yayınlamıştır.

İstanbul 1. Barosu’na kayıtlı olan Avukat Murat Aydar, İstanbul'un sayılı boşanma avukatları arasında gösterilen Avukat Aydın Aydar'ın oğludur.

Avukat Murat Aydar müvekkilleri için sosyal medya kanunundan sonra yalnızca 2021 yılında 500’ü aşkın suç duyurusunda bulunmuş, siber zorbaların korkulu rüyası olmuştur.

Kitapları :
2021 - Sosyal Medyada Hakaret Suçu (Avukat Emre Sevimli ile birlikte)


Kaynak:Biyografi.info

Murat Aydar için yapılan aramalar

Murat Aydar, Murat Aydar biyografi, Murat Aydar hayatı, Murat Aydar özgeçmişi, Murat Aydar hakkında, Murat Aydar doğum yeri, Murat Aydar fotoğraf, Murat Aydar video, Murat Aydar resim, Murat Aydar kimdir?, Murat Aydar kaç yaşında?, Murat Aydar nereli, Murat Aydar memleketi