FB TW PIN NWS
BioRank 9323

Lorin Merhart

Doğum tarihi : 28.Ocak.1997
Lorin Merhart kaç yaşında : 27
Kilo & Boy :
Burcu : Kova
Meslek : Dizi Oyuncusu
Lorin Merhart doğum yeri : Berlin, Almanya

Lorin Merhart Biyografisi

Lorin Merhart, 28 Ocak 1997 tarihinde Almanya, Berlin'de doğmuştur. Aslen Sivaslıdır. Annesi Türk, babası Almandır. Tuana adında bir kız kardeşi vardır. 3 aylık iken ailece Endonezya'da bir ada olan Bali’ye taşınmışlar. Ardından kısa sürede İstanbul’a taşınmışlardır. İstanbul’da büyümüştür İlk eğitimi Doğa kollejinde yapmıştır. Londra'da bir yıl Rose Bruford College'da ve 3 yıl Drama Studio London'da oyunculuk eğitimi alan Lorin Merhart, 2019 yılında Londra Drama Stüdyosu'nda profesyonel oyunculuk alanında lisans yaptı.
Lorin Merhart, eğitimi sırasında, West End'de sahnelenen Hannah Berrigan'ın yönettiği "Slow Falling Bird" de dahil olmak üzere birçok tiyatro oyununda da rol aldı.

Çocukluk yıllarında Disney Channel'in ilk Türk sitcom projesi olan "As The Bell Rings" adlı projesinde rol alan Lorin Merhart, ayrıca çeşitli tiyatro ve televizyon programlarında rol aldı.

Merhart aynı zamanda atletik fiziği ve Muay Thai ve Kick Boks gibi yüksek dayanıklılık gerektiren sporları yapma becerisiyle de tanınır. Ayrıca Kılıç Dövüşü, Parkur, Kayak ve daha birçok fiziksel aktivitede oldukça yeteneklidir.

Lorin Merhart, anadili olan Türkçe, Almanca ve İngilizce olmak üzere 3 dil bilmektedir

Oyunculuk kariyerine 2007 yılında "Bende Sıra " adlı kısa film projesi ile başlayan Lorin Merhart, 2012 yılında "Zil Çalınca" adlı dizide "Acar" rolünü oynadı. Daha sonra 2013 yılında "20 Dakika" dizisinde oynadı. 2018 yılında "A Girl Walks Into A Bar" ilk beyazperde filminde rol alan genç oyuncu, en büyük çıkışını ise "Çukur" dizisinde "Kutay" rolü ile yaptı.

Filmleri ve dizileri :
2023 - Bihter (Beşir) (Sinema filmi)
2022 - Duran (Hüseyin) (Tv Dizisi)
2022- Rise of Empires: Osmanlı (II. Vlad) (Tv Dizisi)
2022 - Dolma (Bora) (Kısa Film)
2020 - Suçlular (Emre) (Kısa Film)
2019 - Çukur (Kutay) (Tv Dizisi)
2018 - A Girl Walks Into A Bar / Bir Kız Bir Bara Girer (Tayfun) (Kısa Film)
2014 - Her Sevda Bir Veda (Tv Dizisi)
2013 - Muhteşem Yüzyıl (Hasan) 2 bölüm(Tv Dizisi)
2013 - 20 Dakika (Kaan) (Tv Dizisi)
2012 - Zil Çalınca (Acar) (Tv Dizisi)
2007 - Bende Sıra (Kısa Film)


Kaynak:Biyografi.info

Lorin Merhart için yapılan aramalar

Lorin Merhart, Lorin Merhart biyografi, Lorin Merhart hayatı, Lorin Merhart özgeçmişi, Lorin Merhart hakkında, Lorin Merhart doğum yeri, Lorin Merhart fotoğraf, Lorin Merhart video, Lorin Merhart resim, Lorin Merhart kimdir?, Lorin Merhart kaç yaşında?, Lorin Merhart nereli, Lorin Merhart memleketi