FB TW PIN NWS
BioRank 3981

Kaan Sekban

Doğum tarihi : 18.Ocak.1983
Kaan Sekban kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : Komedyen
Kaan Sekban doğum yeri : İstanbul

Kaan Sekban Biyografisi

Kaan Sekban, 18 Ocak 1983 tarihinde Semiramis ve Kurtuluş Sekban çiftinin oğlu olarak İstanbul'da doğmuştur. Arnavutköy Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümünde lisans eğitimini tamamladı ve Bahçeşehir Üniversitesi, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi bölümünde yüksek lisansını yaptı.
Kaan Sekban, Garanti Bankası'nda on yıl çalıştıktan sonra beklediği terfiyi alamayınca görevinden istifa etti. Ardından oyuncu olmak için Los Angeles’ta American Musical and Dramatic Academy (AMDA) ve New York Film Academy’deki atölyelere katıldı ve Türkiye’de İstanbulname müzikali ve İtalya’da Bir Yaz Gecesi Rüyası operasında rol aldıktan sonra kendi evinden yayınladığı "Kaan Sekban Saçmalar" isimli ev yapımı canlı talk show’la tanındı. Evinde çektiği ve kurumsal hayatı hicvettiği skeçlerle ünlendi. Beyaz yakalı hayatı hicvettiği "Yakam Beyaz Beynim Ayaz" skeçleriyle plaza dünyasında büyük ilgi görmektedir.

Kaan Sekban, 2017 yılında yayınladığı “Tebrikler Kovuldunuz” adlı kitabında; üniversite yıllarından başlayarak plaza deneyimini, gemileri yakıp istifa edişini, ilk talk-show’unu, ilk sahne deneyimini anlatıyor. Bu kitap Platin dergisi tarafından okuyucu anketinde, liderlik ve IK dalında "yılın en iyi liderlik kitabı" seçildi.

Kaan Sekban, daha sonra 2017 yılından itibaren "Kaan Sekban Saçmalar" adlı tek kişilik sahne gösterileri yapmaya başladı.

Kaan Sekban İtalya’da “Bir Yaz Gecesi Rüyası” operasında rol almıştır.

Kitapları :
2017 - Tebrikler Kovuldunuz

Filmleri ve Dizileri :
2020 - Kaan Sekban'la Alt Tarafi Bi' Talk Show (TV Dizisi)
2018 - Jet Sosyete (Kaan) (15. Bölüm) (TV Dizisi)
2017 - No: 309 (TV Dizisi)
2016 - Her Şey Aşktan (Kaan) (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Kaan Sekban filmleri

Tüm Kaan Sekban filmleri

Kaan Sekban için yapılan aramalar

Kaan Sekban, Kaan Sekban biyografi, Kaan Sekban hayatı, Kaan Sekban özgeçmişi, Kaan Sekban hakkında, Kaan Sekban doğum yeri, Kaan Sekban fotoğraf, Kaan Sekban video, Kaan Sekban resim, Kaan Sekban kimdir?, Kaan Sekban kaç yaşında?, Kaan Sekban nereli, Kaan Sekban memleketi