FB TW PIN NWS
BioRank 6379

İsmet Yumakoğulları

Doğum tarihi : 16.Mayıs.1995
İsmet Yumakoğulları kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek : Futbolcu
İsmet Yumakoğulları doğum yeri : Korkuteli, Antalya

İsmet Yumakoğulları Biyografisi

Futbolcu, Kaleci

İsmet Yumakoğulları, 16 Mayıs 1995 tarihinde Antalya, Korkuteli’nde 3 çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olarak doğmuştur. Abisinin teşvikiyle 8-9 yaşında kalecilik yapmaya başladı. Ünlü kaleci Rüştü Reçber’in hemşerisidir.

Futbol kariyerine 2005 yılının Mayıs ayında Antalya Erdemspor'da başladı. Abisinin Fenerbahçe alt yapı seçmelerine götürmesi ile Fenerbahçe’nin altyapısına katıldı.

Fenerbahçe’nin genç takımında forma giyen İsmet Yumakoğulları, 2014 yılında Almanya’da gerçekleştirilen ve genç yaş kategorisinde dünyanın en prestijli turnuvalarından bir tanesi olarak kabul edilen “Mercedes Junior Cup” salon futbol turnuvasında en iyi kaleci seçildi.

Ardından30 Nisan 2014 tarihinde Fenerbahçe ile 3 senelik sözleşme imzalamıştır.

Fenerbahçe’de Eylül 2014 tarihinde Volkan Demirel'in 3 maçlık bir ceza alması, Ertuğrul Taşkıran'ın Sivasspor'a kiralanması ve Mert Günok'un da hafif bir sakatlık geçirmesi ile birlikte bir anda kaleci mevkiinde küçük bir soruna çare olarak teknik direkrör İsmail Kartal, A2 takımda forma giyen İsmet Yumakoğulları'nı A takım ile birlikte idmana çıkardı.

Altyapı Kariyeri :
2005 – 2009 – Erdemspor (Antalya)
2009 – 2014 - Fenerbahçe

Profesyonel Futbol Kariyeri :
2014 - ------ - Fenerbahçe


Kaynak:Biyografi.info

İsmet Yumakoğulları için yapılan aramalar

İsmet Yumakoğulları, İsmet Yumakoğulları biyografi, İsmet Yumakoğulları hayatı, İsmet Yumakoğulları özgeçmişi, İsmet Yumakoğulları hakkında, İsmet Yumakoğulları doğum yeri, İsmet Yumakoğulları fotoğraf, İsmet Yumakoğulları video, İsmet Yumakoğulları resim, İsmet Yumakoğulları kimdir?, İsmet Yumakoğulları kaç yaşında?, İsmet Yumakoğulları nereli, İsmet Yumakoğulları memleketi