FB TW PIN NWS
BioRank 1861

İbrahim Gayberi

Doğum tarihi : ??.??.1987
İbrahim Gayberi kaç yaşında : 36
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Model
İbrahim Gayberi doğum yeri : İstanbul

İbrahim Gayberi Biyografisi

2011 tarihinde Bulgaristan'da yapılan Best Model of the World yarışmasında Dünya ikincisi oldu.
İbrahim Gayberi, 1987 yılında İstanbul’da Erzurumlu bir anne ile Urfalı bir babanın oğlu olarak doğmuştur. Tam adı Abdullah İbrahim Gayberi’dir. İstanbul Üniversitesi Metodoloji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü'nden 2011 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını yaptı. İstanbul Üniversitesi'nde 2 yıl tiyatroda farklı rollerde yer aldı. Bakırköy Halk Eğitim Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı ve hep uç karakterler canlandırdı.

1,90 boyunda ve 78 kilo olan İbrahim Gayberi, 12 yıl profesyonel voleybol oynadı. Üniversite’ye kadar 6 yıl Fenerbahçe altyapıda oynadı, 6 yıl kadar da ikinci lig takımlarında oynadı.

Üniversiteden mezun olunca Modellik yapmaya başladı. Moskova'da, Almanya'da, Belçika'da ve Avrupa'nın farklı yerlerinde podyumlara çıktı.

Daha önce 3 kere Best Model Yarışması'na katılan İbrahim Gayberi, ilkinde imajı oturmamıştı, 2. girişinde ise bacaklarını kalın buldukları için elendi. Ve sonrasında bir yıl boyunca bacaklarını inceltmek için uğraştı. 3. girişinde her şeyi oturmuştu ve “The Best Catwalk” seçildi

2011 yılında Best Model Yarışması'nda Çağatay Ulusoy'un ardından ikinci seçildi. İbrahim Gayberi, 30 Temmuz 2011 tarihinde Bulgaristan'da yapılan Best Model of the World yarışmasında Dünya ikincisi oldu. Ardından aynı yıl 'Manhunt İnternational' yarışmasında Güney Kore Seul'de Türkiyeyi temsil etti.

İyi yemek yaptığını söyleyen İbrahim Gayberi, 30 Kasım 2010 yılında “Yemekteyiz” programına da katılmıştı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2015 - Bizim Batman (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

İbrahim Gayberi videoları

Tüm İbrahim Gayberi videoları

İbrahim Gayberi için yapılan aramalar

İbrahim Gayberi, İbrahim Gayberi biyografi, İbrahim Gayberi hayatı, İbrahim Gayberi özgeçmişi, İbrahim Gayberi hakkında, İbrahim Gayberi doğum yeri, İbrahim Gayberi fotoğraf, İbrahim Gayberi video, İbrahim Gayberi resim, İbrahim Gayberi kimdir?, İbrahim Gayberi kaç yaşında?, İbrahim Gayberi nereli, İbrahim Gayberi memleketi