FB TW PIN NWS
BioRank 8390

Hazal Çakmak

Doğum tarihi : 16.Haziran.1997
Hazal Çakmak kaç yaşında : 25
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Model
Hazal Çakmak doğum yeri : İzmir

Hazal Çakmak Biyografisi

Hazal Çakmak, 2020 yılında Miss Koza ve aynı yıl Miss Tourism Turkey güzeli oldu.
Hazal Çakmak, 16 Haziran 1997 tarihinde İzmir’de doğmuştur. İzmir Kız Lisesi'nden mezun olduktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsünde Sosyoloji eğitimine devam etmiştir.

Hazal Çakmak, 2015 yılında çok kısa bir süre tango ve swing dansları ile ilgilendi. Ardından yine çok kısa bir süre Kirpi Dergisi'nde yazdı. 53,5 kilo olan genç model seyahat etmeyi, yüzmeyi, dans etmeyi seviyor. Hazal Çakmak'ın gelecekteki hedefi uluslararası başarıları ile çok konuşulan bir model olmak. En büyük amacı ise uluslararası güzellk ve modellik yarışmalarında Türkiye'ye başarılar kazandırmak.

90-60-90 ölçülerine sahip olan Hazal Çakmak, 2020 yılında jüri üyelerinin Eva Maya, Banu Alkan ve Ece Gürsel olduğu Bursa'da yapılan Miss Koza ve aynı yıl Antalya merkezli bir yarışma olan Miss Tourism Turkey güzeli oldu.

Hazal Çakmak, güzellik yarışmalarında birinci olduktan sonra oyunculuk tekliflerine sıcak baktığını belirtti.

Kaynak:Biyografi.info

Hazal Çakmak için yapılan aramalar

Hazal Çakmak, Hazal Çakmak biyografi, Hazal Çakmak hayatı, Hazal Çakmak özgeçmişi, Hazal Çakmak hakkında, Hazal Çakmak doğum yeri, Hazal Çakmak fotoğraf, Hazal Çakmak video, Hazal Çakmak resim, Hazal Çakmak kimdir?, Hazal Çakmak kaç yaşında?, Hazal Çakmak nereli, Hazal Çakmak memleketi