FB TW PIN NWS
BioRank 1429

Emily Ratajkowski

Doğum tarihi : 07.Haziran.1991
Emily Ratajkowski kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Emily Ratajkowski doğum yeri : Westminster, Londra, İngiltere

Emily Ratajkowski Biyografisi

2013 yılında Robin Thicke, Pharrell Williams ve T.I’nin söylediği "Blurred Lines" adlı şarkılarının video kliplerinde çıplak olarak yer aldıktan sonra tüm dünyada tanındı.

Emily Ratajkowski, 7 Haziran 1991 tarihinde Westminster, Londra, İngiltere’de ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Tam adı Emily O'Hara Ratajkowski’dır. Polonya asıllı babası John Ratajkowski mimar, İsrail asıllı annesi Kathleen Balgley öğretmendir. Emily beş yaşına geldiğinde ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletindeki Encinitas şehrine taşındılar. 14 yaşına geldiğinde “Ford Models” adlı model ajansına yazıldı.

Emily Ratajkowski, lise eğitimini babasının da orada öğretmenlik yaptığı San Dieguito Akademisi'nde tamamladı. Liseyi bitirdikten sonra 2009 yılında Kaliforniya Üniversitesi'nde okumaya başladı, ancak modellik yapmak için bir yıl sonra okulu bıraktı. 2011 yılında “Treats! Magazine” adlı derginin kapağında yer aldı.

2012 yılının Ağustos ayında Sara Jean Underwood ile birlikte Carl's Jr. reklamında oynadı. 2013 yazında Robin Thicke, Pharrell Williams ve T.I’nin söylediği "Blurred Lines" adlı şarkılarının video kliplerinde çıplak olarak yer aldı.

Emily Ratajkowski, 15 yıl boyunca Londra'da yaşamıştır. Ünlü yönetmen David Fincher tarafından keşfedilen Ratajkowski, Gone Girl filminde oynayarak epey ünlenmiştir ve film kariyerini geliştirmiştir. Bu esnada da çok başarılı bir model olarak çağımızın seks ikonlarından biri haline gelmiştir.

2014 yılında yönetmenliğini David Fincher’in yaptığı “Gone Girl / Kayıp Kız” filminde Ben Affleck, Rosamund Pike ile beraber rol aldı.

2015 yılında Zac Efron ile beraber başrolde “We Are Your Friends / Aşkın Ritmi” filminde oynamıştır.

Emily Ratajkowski, 23 Şubat 2018 tarihinde Sebastian Bear-McClard ile evlendi.

2018 yılında Amy Schumer ve Michelle Williams ile beraber başrolde komedi filmi “I Feel Pretty”de oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2018 - Welcome Home (Sinema Filmi)
2018 - I Feel Pretty (Sinema Filmi)
2017 - In Darkness (Sinema Filmi)
2015 - The Spoils Before Dying (TV Dizisi)
2015 - Entourage (Emily Ratajkowski) (Sinema Filmi)
2015 - We Are Your Friends / Aşkın Ritmi (Sophie) (Sinema Filmi)
2014 - Gone Girl / Kayıp Kız (Andie) (Sinema Filmi)
2009 - iCarly (Tasha)(TV Dizisi)
2005 - A Year and a Day (Sinema Filmi)
2004 - Andrew's Alteration (kısa film)


Kaynak:Biyografi.info

Emily Ratajkowski filmleri

Tüm Emily Ratajkowski filmleri

Emily Ratajkowski için yapılan aramalar

Emily Ratajkowski, Emily Ratajkowski biyografi, Emily Ratajkowski hayatı, Emily Ratajkowski özgeçmişi, Emily Ratajkowski hakkında, Emily Ratajkowski doğum yeri, Emily Ratajkowski fotoğraf, Emily Ratajkowski video, Emily Ratajkowski resim, Emily Ratajkowski kimdir?, Emily Ratajkowski kaç yaşında?, Emily Ratajkowski nereli, Emily Ratajkowski memleketi