FB TW PIN NWS
BioRank 1542

Ceyda Ersoy

Doğum tarihi : 30.Eylül.1988
Ceyda Ersoy kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu : Terazi
Meslek : Model
Ceyda Ersoy doğum yeri : Mersin

Ceyda Ersoy Biyografisi

Meşhur Cicişler !

Ceyda Ersoy, 30 Eylül 1988 tarihinde Mersin'de üç katlı bir villada doğmuştur. Kendisinden 4 yaş büyük Esra Ersoy adında ablası vardır. İlkokul, ortaokul ve liseyi Mersin'de özel okullarda okuduktan sonra Ankara, Bilkent Üniversitesi'nde okudu ve İstanbul Kültür Üniversitesi, Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro bölümüne devam etti.

Ablası Esra Ersoy ile beraber 2008 yılında yapımcılığını Fatih Aksoy, yönetmenliğini Kartal Tibet’in yaptığı “Hayat Güzeldir” adlı dizi filmde Alp Kırşan, Cem Davran, Begüm Kütük, Merve Sevi ile birlikte oynadılar.

Twitter'da ve YouTube'da birbirinden seksi klipler ve fotoğraflar yayımladılar. Çoğu kez de yaptıkları projeler, aşkları ya da ilginç açıklamaları gündeme taşıdı onları.

Mart 2010 yılında “Top Model Of Turkey” yarışmasında Miss Fotomodel of Turkey seçildi. Kasım 2012 da Çin’de yapılan Miss Fotomodel of the world'da ülkemizi Miss Fotomodel olarak temsil etti.

2009 yılında Cine5’te yaptıkları bir programı açarken “Günaydın cicişler” deyiverdi. Sonra Okan Bayülgen programında onlara takılırken hep “ciciş” dedi ve “ciciş” olarak kaldılar.

2012 yılında TV8’de yayınlanan ve çekimleri Kenya'da yapılan Trophy Türk adlı yarışma programında yer almıştır. Burcu Çetinkaya ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Hale Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Ertem Şener, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar da yarışmacı ekip içindeydi.

2014 yılında “Şipşak Anadolu” sinema filminde Cengiz Küçükayvaz, Erdal Tosun ile beraber oynadılar.

Filmleri ve Dizileri :
2014 - Şipşak Anadolu - Sinema Filmi
2011 - Ruffles Reklamı
2009-2010 - Neşeli Günler - Sunucu (Cine 5)
2009-2010 - Burger King Reklamları- Vodafone reklam filmi
2009 - Kandıramazsın Beni Tv Programı (Fox Tv)
2009 - Manga - Klip - Dünyanın Sonuna Doğmuşum
2008 - Çarkıfelek - Hostes (Kanal 1)
2008 - Hayat Güzeldir - Dizi Film (ShowTv)


Kaynak:Biyografi.info

Ceyda Ersoy videoları

Tüm Ceyda Ersoy videoları

Ceyda Ersoy filmleri

Tüm Ceyda Ersoy filmleri

Ceyda Ersoy için yapılan aramalar

Ceyda Ersoy, Ceyda Ersoy biyografi, Ceyda Ersoy hayatı, Ceyda Ersoy özgeçmişi, Ceyda Ersoy hakkında, Ceyda Ersoy doğum yeri, Ceyda Ersoy fotoğraf, Ceyda Ersoy video, Ceyda Ersoy resim, Ceyda Ersoy kimdir?, Ceyda Ersoy kaç yaşında?, Ceyda Ersoy nereli, Ceyda Ersoy memleketi