FB TW PIN NWS
BioRank 2690

Cansu Taşkın

Doğum tarihi : 15.Kasım.1992
Cansu Taşkın kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Cansu Taşkın doğum yeri : İstanbul

Cansu Taşkın Biyografisi

İnstagram hesabından en ince belli manken olma ünvanını kanıtlar nitelikte fotoğraflar yayınlaması ile dikkatleri çekti.

Cansu Taşkın, 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseden mezun olmuştur. İstanbul Beylikdüzü'nde annesi ve kızkardeşi ile birlikte oturmaktadır. Besteci Metin Özülkü dayısıdır.

Vücut ölçüleri 90-58-92 ve boyu 1.84 santimetre olan Cansu Taşkın, 16 yaşında İzmir Fuarı'nda podyuma çıkarak modellik yapmaya başladı. İlk yarışma deneyimini 17 yaşında dünya modellik yarışmasına katılarak dördüncü seçilerek kazandı. Birçok modacı ile model olarak çalıştı. “Modelliğe İtalya’nın Milano şehrinde devam etmek en büyük hayalim” diyen Cansu Taşkın, Türkiye’de birçok defileye çıkmıştır.

Cansu Taşkın, 2011 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında dereceye giremeyince isyan ederek ağladı. 2012 yılında Idol Of Models yarışmasında ikinci oldu.

Cansu Taşkın, 2010 yılında “Fatmagül'ün Suçu Ne?” dizisinde bir rol alarak oyunculuğa başladı. Dizinin 55. bölümünde Engin Akyürek’in canlandırdığı Kerim'in sevgilisi rolünü oynamıştır.

2013 yılında “Qüfür” adlı sinema filminde Arafat Şavata ile birlikte Cansu Taşkın başrolde oynarken diğer rollerde, Ahmet Nesin, Leyla Bilginel, Ayşen Gruda, Sinan Bengier, Selahattin Taşdöğen, Murat Soydan gibi isimler oynamıştır.

Cansu Taşkın, Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışmasına katıldı.

Çekimleri Nevşehir’de yapılan ve 2015 yılı sonlarında başlayan “Cennet Yolu” adlı filmde Ümit Belen, Murat Soydan, Yaşar Alptekin, Engin Çağlar ile beraber rol aldı.

Ekim 2015 ayında 'Miss Model Of The World' yarışması için Çin'e gitti

Filmleri ve Dizileri :
2016 - Cennet Yolu (Video)
2015 - Bambaşka (Sinema Filmi)
2013 - Qüfür (Fatma) (Sinema Filmi)
2010 - Fatmagül'ün Suçu Ne? (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Cansu Taşkın videoları

Tüm Cansu Taşkın videoları

Cansu Taşkın için yapılan aramalar

Cansu Taşkın, Cansu Taşkın biyografi, Cansu Taşkın hayatı, Cansu Taşkın özgeçmişi, Cansu Taşkın hakkında, Cansu Taşkın doğum yeri, Cansu Taşkın fotoğraf, Cansu Taşkın video, Cansu Taşkın resim, Cansu Taşkın kimdir?, Cansu Taşkın kaç yaşında?, Cansu Taşkın nereli, Cansu Taşkın memleketi