FB TW PIN NWS
BioRank 3518

Çağlayan Topaloğlu

Doğum tarihi : ??.??.1985
Çağlayan Topaloğlu kaç yaşında : 39
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Şarkıcı
Çağlayan Topaloğlu doğum yeri : İstanbul

Çağlayan Topaloğlu Biyografisi

Çağlayan Topaloğlu, 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Artvin’lidir. Şarkıcı Mustafa Topaloğlu’nun oğludur. Annesi Hasibe Topaloğlu’dur. Bir ablası vardır. Ortaokulda bağlamaya merak sardı ve kendi kendine çalmayı öğrendi. Zamanla Batı müziğine yöneldi. Konservatuvarda da Batı müziği eğitimi aldı. Futbol ile ilgilendi. Akademi İstanbul’da dört yıl eğitim aldı.
Askerliğini Ankara Armoni Mızıkası’nda solistlik yaparak geçirdi.

Babasının aksine popüler müzik yapmayı tercih eden Çağlayan Topaloğlu, 2007 yılında ilk çıkardığı single albümü “Kalbime Gömerim” ile müzik hayatına başlamıştır.

Çağlayan Topaloğlu, Rahmetli amcası Hilmi Topaloğlu ile babasının kurduğu Prestij Müzik'i kuzeni Okan Topaloğlu ile birlikte yeniden hayata geçirdiler.

Albümleri :
2007 - Kalbime Gömerim
2013 - Aşk Aşk Aşk
2015 - Fazla


Kaynak:Biyografi.info

Çağlayan Topaloğlu için yapılan aramalar

Çağlayan Topaloğlu, Çağlayan Topaloğlu biyografi, Çağlayan Topaloğlu hayatı, Çağlayan Topaloğlu özgeçmişi, Çağlayan Topaloğlu hakkında, Çağlayan Topaloğlu doğum yeri, Çağlayan Topaloğlu fotoğraf, Çağlayan Topaloğlu video, Çağlayan Topaloğlu resim, Çağlayan Topaloğlu kimdir?, Çağlayan Topaloğlu kaç yaşında?, Çağlayan Topaloğlu nereli, Çağlayan Topaloğlu memleketi , Çağlayan Topaloğlu albümleri