FB TW PIN NWS
BioRank 3666

Bahadır Vatanoğlu

Doğum tarihi : 30.Mayıs.1983
Bahadır Vatanoğlu kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Bahadır Vatanoğlu doğum yeri : İstanbul

Bahadır Vatanoğlu Biyografisi

Fox Tv'de oynamaya başlayan "Savaşçı" adlı Tv dizisinde Astsubay Üstçavuş Galip Aygün karakterini canlandırdı.

Bahadır Vatanoğlu, 30 Mayıs 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. liseyi bitirdikten sonra eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamladı. Ayrıca Espri Standartları Enstitüsü Kurumu'nda da çeşitli tiyatro oyunlarında oynamıştır.

Bahadır Vatanoğlu, Turkcell, Ülker ve Opet gibi reklam filmlerinde rol almıştır. Şöhret Okulu, Al Yazmalım, Parmak İzi, Kahramanlar, Gönül İşleri ve Kurt Seyit ve Şura, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde oynamıştır. Futbol, Voleybol, Masa Tenisi sevdiği spor dalları arasında yer almaktadır.

Bahadır Vatanoğlu, Fox TV'de 2016 yılında yayınlanan ve başrollerde Seda Bakan, Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert gibi isimlerin yer aldığı "Bana Sevmeyi Anlat" adlı dizi ile dikkat çekmiştir.

Bahadır Vatanoğlu, Gizem Vatanoğlu ile evlidir.

9 Nisan 2017 tarihinde Fox Tv'de oynamaya başlayan Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Süleyman Çobanoğlu yazdığı, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Eray Koçak'ın yaptığı "Savaşçı" adlı Tv dizisinde başrollerde Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Uğur Biçer, Alican Albayrak, Hakan Dinçkol ve Doğan Bayraktar oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 - Savaşçı (Astsubay Üstçavuş Galip Aygün) (TV Dizisi)
2016 - Bana Sevmeyi Anlat (Hakverdi) (TV Dizisi)
2015 - Beyaz Gece (Hakverdi) (TV Dizisi)
2014 - Ne Gelen Var Ne Giden (Sinema Filmi)
2014 - Gönül İşleri(Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2014 - Kurt Seyit ve Şura (Türk subay Vedat) (TV Dizisi)
2011 - Takım (Sinema Filmi)
2011 - Al Yazmalım (Zafer) (TV Dizisi)
2009 - Kahramanlar(TV Dizisi)
2007 - Şöhret Okulu (TV Dizisi)
2003 - Parmak İzi (TV Dizisi)
2002 - Sırlar Dünyası / Sır Kapısı (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Bahadır Vatanoğlu için yapılan aramalar

Bahadır Vatanoğlu, Bahadır Vatanoğlu biyografi, Bahadır Vatanoğlu hayatı, Bahadır Vatanoğlu özgeçmişi, Bahadır Vatanoğlu hakkında, Bahadır Vatanoğlu doğum yeri, Bahadır Vatanoğlu fotoğraf, Bahadır Vatanoğlu video, Bahadır Vatanoğlu resim, Bahadır Vatanoğlu kimdir?, Bahadır Vatanoğlu kaç yaşında?, Bahadır Vatanoğlu nereli, Bahadır Vatanoğlu memleketi