FB TW PIN NWS
BioRank 2432

Aly Rae Eckmann

Doğum tarihi : 08.Kasım.1998
Aly Rae Eckmann kaç yaşında : 26
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek : Model, TV sunucusu
Aly Rae Eckmann doğum yeri : Seattle , Washington, ABD.

Aly Rae Eckmann Biyografisi

Amerikalı olan Aly Rae Eckmann, İspanya’da modellik yapmakta ve Madrid’de yaşamaktadır.

Aly Rae Eckmann, 8 Kasım 1990 tarihinde Seattle , Washington, ABD’de doğmuştur. Washington’ın Winthrop kasabasında, futbol oynayarak büyüdü. ‘Liberty Bell Mountain Lions’ adlı futbol takımında forvet olarak oynuyordu. İspanyolca öğrenmeyi çok istediğinden liseyi bitirdikten sonra Meksika’ya gidip bir buçuk sene orada yaşadı. Sonra Washington’a geri döndü. Bir süre anaokulu öğretmenliği yaptı. Daha sonra da İspanya’ya taşındı.

Tam adı Alyson Rae Eckmann olan Aly Rae Eckmann, İspanya’da modellik yapmakta ve Madrid’de yaşamaktadır.

İspanya’da iken 1 yıl Dadı olarak iş bulup çalıştı. Kanarya Adaları’na tatile gittiğinde bir televizyon kanalından iş teklifi alarak televizyonda çalışmaya başladı. 2013 yılında Un príncipe para Corina (prens Corina) adlı programda sunuculuk yaptı. İspanya’da modellik yapmasının yanı sıra televizyon ekranlarında da yer alıyor. Kendine göre de şarkı sözü yazmaktadır.

Aly Rae Eckmann, 12 Nisan 2016 tarihinde Fenerbahçe Ülker'in THY Euroleague çeyrek final serisinde İspanya'nın Real Madrid takımını deplasmanda 75-69 mağlup ettiği maçta 3 saniye televizyonda göründükten sonra basketbol severlerin gönlünde taht kurdu.

Aly Rae Eckmann, Hürriyet’e yaptığı açıklamada, bu olayla ilgili olarak şunları söylemişti:

Türkiye’de şöhret olmam çok çılgınca. İşin komik tarafı maça gidebilmek için patronuma yalan söyledim. Ona ‘Toplantım var’ dedim. Ancak maçtaki o görüntüm sosyal medyaya düşünce ertesi gün beni yakaladı.”

“Fenerbahçe için Berlin’deki Final Four’da olmak isterim. Taraftar bunu çok soruyor. Artık gitmeyi bir zorunluluk gibi hissediyorum. Ben onların uğuruyum. Çok mesaj aldım, keşke Türkçe bilseydim. Fotoğraflarımla yapılan photoshoplar da harika. Fenerbahçe taraftarlarının sevgisini gerçekten hissediyorum. ‘Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak’ sözünü öğrendim. Şimdi bu sözün doğru olduğunu söyleyebilirim.”

Aly Rae Eckmann, bu sözlerinin üzerinden çok kısa süre sonra Fenerbahçe taraftarlarının son dönemdeki en popüler şarkılarından 'Gündüz Gece'yi söyledi. Güzel modelin bu şarkısı sosyal medyada büyük yankı yaratırken, görüntüler binlerce kez paylaşıldı.

TV programları, Filmleri ve Dizileri :
2015 - 2016 - La que se avecina (Megan Simons) (Tv Dizisi)
2015 - XTRA! (TV programı)
2014 - Vevo Fresh (TV programı)
2014-2015 – Todo va bien (TV programı)
2014 - Hable con ellas (TV programı)
2013 - No te cortes (TV programı)
2013 - Un príncipe para Corina (TV programı)


Kaynak:Biyografi.info

Aly Rae Eckmann hakkında haberler

Tüm Aly Rae Eckmann haberleri

Aly Rae Eckmann videoları

Tüm Aly Rae Eckmann videoları

Aly Rae Eckmann için yapılan aramalar

Aly Rae Eckmann, Aly Rae Eckmann biyografi, Aly Rae Eckmann hayatı, Aly Rae Eckmann özgeçmişi, Aly Rae Eckmann hakkında, Aly Rae Eckmann doğum yeri, Aly Rae Eckmann fotoğraf, Aly Rae Eckmann video, Aly Rae Eckmann resim, Aly Rae Eckmann kimdir?, Aly Rae Eckmann kaç yaşında?, Aly Rae Eckmann nereli, Aly Rae Eckmann memleketi