FB TW PIN NWS
BioRank 6578

Alp Navruz

Doğum tarihi : 02.Şubat.1992
Alp Navruz kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu : Kova
Alp Navruz doğum yeri : İstanbul

Alp Navruz Biyografisi

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterini canlandırdı.

Alp Navruz, 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bir kız, bir erkek kardeşi vardır. Oyunculuğa ilkokul sıralarında kendi yazdığı bir tiyatro oyununda oynayarak başladı, sonrasında Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi usta isimlerden dersler almıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu.

1.85 cm boyunda ve 80 kilo olan Alp Navruz, modellik ile kariyerine başlamıştır. Yüzme ve okçuluk sporu ile ilgilenmektedir. Yazı yazmayı çok seven Alp Navruz, şiir ve öyküler yazamaktadır.

Modellik yapan Alp Navruz oyunculuk eğitimi alarak ilk kez Ceberrut sinema filmiyle oyunculuk kariyerine adım atmış, daha sonra ise Arkadaşlar İyidir dizisinde Berke rolü ile ilk dizisinde yer almıştır.

2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan, başrolü Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Deniz Baysal, Mahir Günşiray, Çağlar Ertuğrul, Tolga Güleç, Alp Navruz ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterini canlandırdı.

Filmleri ve Dizileri : 2017 - Fazilet Hanım ve Kızları (Sinan Egemen) (TV Dizisi)
2016 - Arkadaşlar İyidir (Berke) (TV Dizisi)
2015 - Ceberrut (Mert) (Sinema Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Alp Navruz için yapılan aramalar

Alp Navruz, Alp Navruz biyografi, Alp Navruz hayatı, Alp Navruz özgeçmişi, Alp Navruz hakkında, Alp Navruz doğum yeri, Alp Navruz fotoğraf, Alp Navruz video, Alp Navruz resim, Alp Navruz kimdir?, Alp Navruz kaç yaşında?, Alp Navruz nereli, Alp Navruz memleketi