FB TW PIN NWS
BioRank 7656

A.Aytaç Çamlıtepe

Doğum tarihi : 18.Ekim.1967
A.Aytaç Çamlıtepe kaç yaşında : 54
Kilo & Boy :
Burcu : Terazi
A.Aytaç Çamlıtepe doğum yeri : İstanbul

A.Aytaç Çamlıtepe Biyografisi

ETA KIŞ BAHÇESİ ANONİM ŞİRKETİNİN Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.

A.Aytaç Çamlıtepe, 18 Ekim 1967 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Ali Aytaç Çamlıtepe’dir. Aslen RİZE ARDEŞENLİ olup KOTİL ailesindendir. 1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Askerlik eğitimini Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Kayseri Hava İndirme Tugayında almış, 1989-1990 yıllarında Asteğmen rütbesiyle Şırnak Cudi dağında Özel Görev Birliğinde Dağcı-Paraşütçü Komando ve Tim Komutanı olarak görev yapmıştır.

A.Aytaç Çamlıtepe, 1990 yılında ENKA grubuyla Körfez savaşı boyunca Libya'da görevlendirilmiştir. 1991 yılında Alman RECKENDREES firmasında görev yapmış bu esnada İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İhtisas Programını bitirmiştir. 1993-1995 yıllarında ABD’de State University of New York, Stony Brook ve Suffolk County Community College’de eğitimlerine devam etmiştir.

1995-1999 yılları arasında Alman REMA firmasında Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alırken aynı zamanda Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 1999 yılında Alman ELITE firmasının kuruluşunda Yönetici Ortak olarak bulunmuştur.

2003 yılından itibaren İthal Kış Bahçesi Sistemlerinin Tasarım, Üretim, Montaj ve Servis hizmetlerinin verilmesi amacıyla ETA KIŞ BAHÇESİ Anonim Şirketi Kurucusu olmuş ve ETA KIŞ BAHÇESİ Anonim Şirketi’nde halen Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Türkiye de KIŞ BAHÇESİ sektörünün gelişmesinde aktif rol oynayan Aytaç ÇAMLITEPE istihdamın gelişmesi ve İhracatçılar Birliği üyeliği ile Ülkemize döviz girdisi sağlamadaki katkılarıyla Kış Bahçesi sektöründe rol model olmuştur.

A.Aytaç Çamlıtepe eğitim hayatına halen Anadolu Üniversitesi AÖF ADALET Ön Lisans programında devam etmektedir.

A.Aytaç Çamlıtepe Yıldız Teknik Üniversitesi Hisarüstü Tesisleri Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Uluslararası Rotary 2420. Bölge Suadiye Rotary Kulübü Derneğinde Gençlik Komitesi Başkanlığı ve Genel Sekreterlik görevlerinde, Rotary2420. Bölgede Meslek Hizmetleri Komitesinde görev yapmıştır.

Paraşütçülük, Dağcılık, Kayak, Dalgıçlık ve Motor tutkuları olan ÇAMLITEPE evli ve iki çocuk babasıdır.

İletişim Bilgileri :
Eta Yapı Anonim Şirketi
Eta Alman&İngiliz Kış Bahçesi ve Pencere Sistemleri
Tel: +90(216) 660 01 01
Fax: +90(216) 660 01 02
Gsm: +90(532) 343 22 22
E-mail: aytac@etayapi.com
Web: www.etakisbahcesi.com
Adres: Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:76
Ataşehir 34888 İstanbul- Türkiye


Kaynak:Biyografi.info

A.Aytaç Çamlıtepe için yapılan aramalar

A.Aytaç Çamlıtepe, A.Aytaç Çamlıtepe biyografi, A.Aytaç Çamlıtepe hayatı, A.Aytaç Çamlıtepe özgeçmişi, A.Aytaç Çamlıtepe hakkında, A.Aytaç Çamlıtepe doğum yeri, A.Aytaç Çamlıtepe fotoğraf, A.Aytaç Çamlıtepe video, A.Aytaç Çamlıtepe resim, A.Aytaç Çamlıtepe kimdir?, A.Aytaç Çamlıtepe kaç yaşında?, A.Aytaç Çamlıtepe nereli, A.Aytaç Çamlıtepe memleketi