FB TW PIN NWS
Yıldızlara Doğru

Yıldızlara Doğru (2019)

Türkçe adı : Yıldızlara Doğru
Yönetmen : James Gray
Senarist :
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler, Donald Sutherland, Jamie Kennedy, Kimberly Elise, Ravi Kapoor
Gösterim tarihi :
Türü : Dram / Bilim Kurgu
Süre : 2s 4dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

Yıldızlara Doğru, astronot Roy McBride'ın gerçekleştirdiği uzay yolculuğunu konu ediyor. Astronot Roy McBride’nın babası, 20 yıl önce uzayda hayat olup olmadığını araştırmakla görevlendirilmiştir. Ancak bu görev sırasında kaybolan adamdan bir daha haber alınamaz. Kaybolan babasını galakside aramak isteyen Roy, gezegeni tehdit eden bir gizemi de çözmek amacıyla güneş sisteminin dışına yolculuk eder. Bu yolculuk Roy’un beklediğinde de farklı şeyler öğrenmesine neden olur. Yolculuk sayesinde astronot, insan varlığının doğasına ve kozmostaki yerimize meydan okuyan sırların ortaya çıkmasını sağlar.

Asker olan Roy McBride 20 yıl önce uzayda hayat aramak için çıktığı görevde kaybolan babasını galakside aramaya başlar... Amerikan bilim kurgu macera filmi. Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler ve Donald Sutherland'ın başrollerini paylaştığı, deneyi güneş sistemini tehdit eden kayıp babasını bulmak için uzaya giden bir astronotu takip ediyor.

Yıldızlara Doğru fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları