FB TW PIN NWS
Underworld: Evolution

Underworld: Evolution (2006)

Türkçe adı : Karanlıklar Ülkesi : Evrim
Yönetmen : Len Wiseman
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Lakeshore Entertainment
Oyuncular : Kate Beckinsale (Selene), Scott Speedman (Michael Corvin), Tony Curran (Marcus Corvinus), Shane Brolly (Kraven), Derek Jacobi (Alexander Corvinus), Bill Nighy (Viktor), Steven Mackintosh (Andreas Tanis), Zita Görög (Amelia)
Gösterim tarihi :
Türü : Aksiyon / Fantastik / Gerilim
Süre : 1 saat, 46 dakika
Ülke : ABD
Websitesi :

Yeni Bir Irk, Yeni Bir Savaş, Yeni Bir Kahraman!
Vampirlerle Lycan'lar arasındaki efsanevi Karanlıklar Ülkesi mücadelesi ve iki ırkın arasındaki kin, şiddetlenerek devam ediyor …

Film Özeti

Selene (Kate Beckinsale) hayatı için pazarlık yapabileceği tek kişi olan vampirlerin kralı olan Marcus'u (Tony Curran) aramaktadır. Bir melez olan Michael (Scott Speedman) Selene'ye yardım etmek istese de içindeki kurt adamın ne zaman uyanacağını bilemediği için, Selene'ye zarar vermekten korkmaktadır. Bu arada Selene ve Michael'ın birbirlerine karşı hissettikleri duygular da artarak devam etmektedir. Ama Selene için Marcus'u bulmak çok daha önemlidir. Marcus ile Selene, sonunda karşılaşırlar ve aralarında yaşanan korkunç mücadeleden sonra ortaya korkunç bir gerçek çıkar. Ve Selene ne pahasına olursa olsun intikamını almaya yemin eder.

Oyuncu Biyografileri

Seri filmler

Ziyaretçi yorumları