FB TW PIN NWS
Terminatör: Kara Kader

Terminatör: Kara Kader (2019)

Türkçe adı : Terminatör: Kara Kader
Yönetmen : Tim Miller
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : James Cameron
Oyuncular : Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Mackenzie Davis, Brett Azar, Natalia Reyes, Gabriel Luna, Steven Cree, Diego Boneta, Tabata Cerezo
Gösterim tarihi :
Türü : Bilim Kurgu / Aksiyon
Süre : 2s 9dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

Terminatör: Kara Kader, gelecekten gelen Terminatörlere karşı zorlu bir mücadeleye giren Sarah Connor'ın hikayesini konu ediyor.

Sarah Conor'ın Mahşet Günü'nü engellemesinin ve insan ırkının kaderini yeniden belirlemesinin üzerinden yıllar geçmiştir. Dani Ramos, kardeşi ve babasıyla ile birlikte Mexico City'de kendi halinde yaşayan bir kadındır. Ancak gelecekten süper asker özelliklerine sahip olan Rev-9 adındaki yeni bir Terminatör, Dani'yi öldürmek üzere geçmişe gelir. Dani'nin kurtulma şansı, Grace ve Sarah Conor'a bağlıdır. Grace de gelecekten gelen bir süper askerdir. Bu sırada Rev-9, hiçbir şeyi umursamadan hedefine giden yolda karşısına çıkan her şeyi yok ediyordur. Dani, Grace ve Sarah'nın yolu sonunda T-800'e düşecektir. Sarah'nın geçmişi, onların tek umudu olur.

Orijinal ismi ”Terminator: Dark Fate” olan filmin senaryosunu James Cameron ve Charles H. Eglee ikilisi birlikte yazarken yönetmen koltuğuna Tim Miller oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Mackenzie Davis, Brett Azar, Natalia Reyes, Gabriel Luna, Steven Cree, Diego Boneta, Tabata Cerezo isimlerinden oluşturulmuş.

Terminatör: Kara Kader fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları