FB TW PIN NWS
Second Act

Second Act (2018)

Türkçe adı : Hayatım Yalan
Yönetmen : Peter Segal
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Julia Roberts, Jennifer Lopez
Oyuncular : Jennifer Lopez, Leah Remini, Vanessa Hudgens, Milo Ventimiglia
Gösterim tarihi :
Türü : Romantik / Komedi
Süre : 1s 44dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

Jennifer Lopez'in Maya isimli bir kadını canlandırdığı filmde; 40'lı yaşlarındaki Maya gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. Büyük bir alışveriş merkezinde çalışmakta olan Maya, kariyer olarak pek de başarılı denecek bir geçmişe sahip değildir. Bu nedenle de Maya gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. 40 yaşına basmasıyla birlikte riskli bir karar alan Maya hayatını ve kendi potansiyelini yeniden keşfetmeye başlar. Bu süreçte Maya, önündeki tek engelin kendisi olduğunu fark eder ve yeni bir yaşam için hiçbir zaman geç olmadığına kanaat getirir. Kendine sıfırdan bir hayat hikayesi yaratan Maya, Madison Caddesi'nin elit zenginlerine zeki bir kadının neler başarabileceğini gösterecektir. Anlattığı geçmiş yalan olsa bile zeka Maya'nın içinden gelmektedir!

Büyük bir alışveriş merkezinde çalışmaktadır ve kariyeri tam bir çıkmazdadır. Bir gün arkadaşlarına işiyle ilgili dert yanar. Bunun üzerine arkadaşları kendisine Başkan Barack Obama ile birlikte etkileyici fotoğraflar, akıcı şekilde Mandarince konuşabilme becerisi ve Pennsylvania Üniversitesi Wharton Okulu'ndan bir işletme diploması ile dolu inanılmaz bir özgeçmiş hazırlarlar. Bu özgeçmiş sonrasında bir iş başvurusu yaparak Manhattan'da havalı bir işe başlar. Maya, buradaki elit zenginlere zeki bir kadının neler başarabileceğini gösterecektir.

Peter Segal’ın yönettiği ve Jennifer Lopez, Vanessa Hudgens, Milo Ventimiglia ile Leah Remini’nin oynadığı Hayatım Yalan (Second Act), 21 Aralık 2018’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Oyuncu Biyografileri

Second Act fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları