FB TW PIN NWS
Renaissance

Renaissance (2006)

Türkçe adı : Rönesans
Yönetmen : Christian Volckman
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Onyx Films
Oyuncular : Daniel Craig (Barthélémy Karas ), Patrick Floersheim (Barthélémy Karas), Catherine McCormack (Bislane Tasuiev ), Laura Blanc (Bislane Tasuiev ), Romola Garai (Ilona Tasuiev ), Virginie Mery (Ilona Tasuiev ), Jonathan Pryce (Paul Dellenbach ), Gabriel Le Doze (Paul Dellenbach )
Gösterim tarihi :
Türü : Aksiyon / Animasyon / Bilim Kurgu / Dram / Gerilim
Süre : 1 saat, 45 dakika
Ülke : Fransa / İngiltere
Websitesi : www.renaissance-lefilm.com...

Film Özeti

Paris, 2054. Genç ve başarılı bir araştırmacı olan Ilona Tasuiev (Romola Garai) kaçırılır. Fidye istenmemektedir ve onu bulmak için yapılan ilk girişimler boşa çıkar. Dev bir çok uluslu şirket olan Avalon ve kızın işvereni onu ne pahasına olursa olsun kurtarmak istemektedir. Avalon’un yönetim kurulu başkanı Dellenbach (Jonathan Pryce) bu davada rehin kurtarma uzmanı ve teşkilatın en tartışmalı polisi memur Bartholomew Karas (Daniel Craig)’ın görevlendirilmesini ister..

Karas Ilona ile gözden düşen bilim adamı Dr Jonas Muller’in arasında bir bağ olduğunu öğrenir ve İlona’nın kendisi kadar güzel kız kardeşi Bislane (Catherine McCormack) ile buluşur. Kayıp kızın ilgi çekici bir resmini oluşturur ve kar yağmaya başlayınca onun Paris’te yeni ortaya çıkan şehir ormanlarındaki hareketlerini takip eder: O da izlenmektedir ve tehdit edilir, tanıklar öldürülür ve birisi de onu öldürmeye çalışır.

Polis artık avının kurban mı yoksa suçlu mu, melek mi şeytan mı olduğunu bilmemektedir. Ilona’nın izini sürmek artık Karas için belki de tüm halk için bir ölüm kalım meselesi haline gelmiştir. İlona, insan ırkının geleceğini belirleyecek bir protokolün bilimsel anahtarını tutmaktadır: the Renaissance protokolü

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları