FB TW PIN NWS
Original Sin

Original Sin (2001)

Türkçe adı : Günahkar
Yönetmen : Michael Cristofer
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Metro Goldwyn Mayer
Oyuncular : Antonio Banderas (Luis Antonio Vargas), Angelina Jolie (Julia Russell), Thomas Jane (Walter Downs), Jack Thompson (Alan Jordan), Gregory Itzin (Colonel Worth), Allison Mackie (Augusta Jordan)
Gösterim tarihi :
Türü : Romantik / Dram
Süre : 1 saat, 56 dakika
Ülke : ABD
Websitesi :

Aşık olduğunuz kadın hayatınız boyunca hayal ettiğiniz her şeyi size verebilecek kadar yetenekli ve güzelse....
Fakat zannettiğiniz kişi değilse...
Ve bir cinayet bile işleyebilecek biri olduğunu öğrenirseniz....
Siz olsanız ne yapardınız?

Film Özeti

Julia Russell (Angelina Jolie) bir erkeğe arzu edebileceği şehvetin tümünü sağlayabilecek kadar ateşli bir kadındır. Onunla birlikte olabilmek için her türlü risk alınabilir. Luis (Antonio Banderas) Julia'yı eşi olarak gördüğünde hayatındaki tüm boşlukları doldurabileceğini ve hayatının muhteşem olacağını düşünüyordu.

Ama insanlar her zaman göründükleri kişi değillerdir ve Luis'in hayatında çözülmeler başlar. Julia, Luis'in paraları ile ortadan kaybolduğunda ise, Luis onun geçmişini araştırmak zorunda kalır. Yaptığı araştırma sonunda anlar ki onun bir geçmişi yoktur... Ulaştığı bilgiler bir cinayete kadar uzanan karmaşık bir hayatı anlatmaktadır... Hayatının kadınına karşı hissettikleri seks ve aşktan, öfke ve intikama hatta bir tutkuya dönüşür. Karısını bulur fakat acaba onun bu ölümcül oyununu oynayabilecek midir?

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları