FB TW PIN NWS
One Missed Call

One Missed Call (2008)

Türkçe adı : Ölümün Sesi
Yönetmen : Eric Valette
Senarist : , ,
Yapım / Dağıtım : Alcon Entertainment
Oyuncular : Shannyn Sossamon (Beth Raymond), Edward Burns (Jack Andrews), Ana Claudia Talancón (Taylor Anthony), Ray Wise (Ted Summers)
Gösterim tarihi :
Türü : Gerilim / Korku
Süre : 1 Saat, 28 Dakika
Ülke : ABD / Almanya /
Websitesi : onemissedcallmovie.warnerbros.com...

Öldüğünde nasıl ses çıkarırsın?

Film Özeti

Birkaç gün arayla iki arkadaşının korkunç bir şekilde can verişine tanık olan Beth Raymond (Shannyn Sossamon), ciddi bir travma yaşamaktadır. Daha da kötüsü, ikisinin de cep telefonlarına gelen mesajdan haberdardır. Arkadaşları bu mesajlarda, yaşayacakları dehşet dolu son anlarının kaydını dinlemişlerdir. İmkansız görünse de, bu mesajlar ölmelerinden günler önce gelmiştir ve her iki ölüm de, tam olarak mesajın söylediği an ve şekilde gerçekleşmiştir.

Polis, Beth’in aklını yitirmiş olduğunu düşünüyor olsa da, Detektif Jack Andrews (Edward Burns) ona inanmaktadır; çünkü kendi kız kardeşi de Beth’in arkadaşlarına benzer şekilde, feci bir kazada yaşamını yitirmiştir. Böylece Jack ve Beth, bu şüpheli ölümlerin üzerindeki esrar perdesini kaldırmak için birlikte hummalı bir çalışma içine girerler.

Ancak gerçeği bulmaya yaklaştıkları sırada, Beth’in cep telefonu da acı acı çalmaya başlar ve ekranda ‘Cevapsız Arama’ yazısı belirir…

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları