FB TW PIN NWS
Malefiz: Kötülüğün Gücü

Malefiz: Kötülüğün Gücü (2019)

Türkçe adı : Malefiz: Kötülüğün Gücü
Yönetmen : Joachim Rønning
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : WALT DİSNEY PİCTURES
Oyuncular : Angelina Jolie, Harris Dickinson, Michelle Pfeiffer, Elle Fanning, Ed Skrein, Chiwetel Ejiofor, David Gyasi, Robert Lindsay, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Fernanda Diniz
Gösterim tarihi :
Türü : Macera / Fantastik
Süre : 1s 59dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

Malefiz : Kötülüğün Gücü filminde, iyi ve kötü arasındaki amansız savaş hikaye ediliyor. 2014 Yılında ortaya çıktığında tüm dünyada fenomen olmuş cesur ve ikonik kötü karakter Malefez yeniden sinemalara geri dönüyor. Bu filmde İyi ve kötü arasındaki savaş yeniden ateşlenirken Malefiz, gizemli yaratıklar ve zorlu düşmanlarla dolu olan bir yolculuğa çıkıyor. Malefiz, bu yolculukta gerçekliğini kucaklıyor.

Yıllar Maleficent ve Aurora'ya iyi davranmıştır. İlişkileri kalp kırıklıklarından, intikam öyküsüne ve sonunda sevgiye dönüşür. Ancak hala insanlar ve periler arasındaki nefret ilişkisi sürmektedir. Aurora'nın Prens Phillip ile gerçekleşecek olan evliliği, iki bölgenin birliğini sağlayacağı için Ulstead ve Moors Krallığı'nda kutlanır. Beklenmedik bir karşılaşma ise yeni ittifakları da beraberinde getirir. Büyük Savaş içerisinde Maleficent ve Aurora ise ayrı düşer. Sadakatlerini test eden bu durum, ikisinin gerçek bir aile olup olmadıklarını sorgulamalarına neden olur.

Orijinal ismi ”Maleficent: Mistress of Evil” olan filmin senaryosunu Linda Woolverton ve Noah Harpster yazarken yönetmen koltuğuna Joachim Rønning oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Angelina Jolie, Michelle Pfeiffer, Elle Fanning, Ed Skrein, Chiwetel Ejiofor, Harris Dickinson, David Gyasi, Robert Lindsay, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Fernanda Diniz isimlerinden oluşturulmuş.

Oyuncu Biyografileri

Malefiz: Kötülüğün Gücü fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları