FB TW PIN NWS
Life Is a Miracle

Life Is a Miracle (2004)

Türkçe adı : Bir Mucizedir Yaşamak
Yönetmen : Emir Kusturica
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Les Films Alain Sarde
Oyuncular : Slavko Stimac (Luka Djuric), Natasa Solak (Sabaha), Vesna Trivalic (Jadranka Djuric ), Vuk Kostic (Milos Djuric), Aleksandar Bercek (Veljo), Stribor Kusturica (Aleksic), Mirjana Karanovic (Nada), Branislav Lalevic (Radovan)
Gösterim tarihi :
Türü : Dram / Komedi / Romantik / Savaş
Süre : 2 Saat, 35 Dakika
Ülke : Sırbistan / Fransa
Websitesi :

Film Özeti

Bir Sırp mühendis olan Luka (Slavko Stimac), 1992'de Bosna'ya gelir. Yanında opera şarkıcısı olma hayalleri taşıyan karısı Jadranka ve oğlu Milos (Vuk Kostic) vardır. Tanrı'nın unuttuğu bir yerdeki küçük bir köye yerleşen Luka kısa bir süre sonra patlayarak Balkanlar'ı cehenneme çevirecek olan savaştan habersiz hayal kurmakta, planlar yapmaktadır.

İyimser mizacından aldığı şevkle, bölgeyi turistik olarak kalkındıracak olan tren yolu inşasına başlar. Giderek yaklaşan savaş söylentilerine kulağını tıkar. Gelin görün ki savaş çıkıp oğlu askere alınır, karısı da bir müzisyenin koynuna girip kaçıverir. Berikilerin bir gün döneceği umuduyla canla başla çalışmaya devam eden Luka'nın hayatı görmek istemediği savaş ve çatışmayla kaplanmaya başladığında hayat karşısına Müslüman bir kadın olan Sabaha'yu (Natasa Solak) çıkarır. Ve herşey değişir!

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları