FB TW PIN NWS
Kiss Kiss Bang Bang

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Türkçe adı :
Yönetmen : Shane Black
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Warner Bros.
Oyuncular : Robert Downey Jr. (Harry Lockhart), Val Kilmer (Gay Perry), Michelle Monaghan (Harmony Faith Lane), Corbin Bernsen (Harlan Dexter), Dash Mihok (Mr. Frying Pan), Larry Miller (Dabney Shaw), Rockmond Dunbar (Mr. Fire), Shannyn Sossamon (Pembe saçlı kız)
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi / Gerilim / Aksiyon
Süre : 1 saat, 43 dakika
Ülke : ABD
Websitesi : kisskiss-bangbang.warnerbros.com...

Sex, cinayet, gizem... Partiye hoşgeldiniz

Film Özeti

New York'ta yaşayan ve küçük çaplı hırsızlıklar yapan Harry (Robert Downey Jr.), polisten kaçtığı günlerden birinde izini kaybettirmek için bir oyuncu seçimine katılır.

Burada beklenmedik şekilde yapımcıların dikkatini çeker ve Los Angeles'a davet edilir. Şehre giden Harry, özel dedektif Gay Perry'den (Val Kilmer) ders almaya başlar. Perry ile birlikte çeşitli olayları inceleyip, bu deneyimleri oyunculuk yaparken kullanacaktır.

Bu arada lisede büyük bir aşk beslediği Harmony (Michelle Monaghan) ile yıllar sonra tekrar karşılaşmıştır. Her şey iyi giderken, beklenmedik bir gelişme yaşanır ve otel odasında bir cesetle karşılaşır. Bilmediği bir sebepten dolayı birileri kendisini ortadan kaldırmak istemektedir. Saf bir entrikacı, çetin ceviz bir gay dedektif ve hayallerine ulaşmaya çabalayan umutlu bir aktris.

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları