FB TW PIN NWS
John Wick 4

John Wick 4 (2023)

Türkçe adı : John Wick 4
Yönetmen : Chad Stahelski
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgard, Rina Sawayama, Shamier Anderson, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Scott Adkins, Lance Reddick, Ian McShane, Marko Zaror, Clancy Brown, Natalia Tena
Gösterim tarihi :
Türü : Aksiyon
Süre : 170 dakika
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

John Wick 4, büyük suç örgütünü yenmeye çalışırken yeni bir düşmanla yüzleşmek zorunda olan John Wick’in hikayesini konu ediyor. John Wick, High Table olarak bilinen suç örgütünü yenmenin bir yolunu keşfeder. Ancak özgürlüğünü kazanmadan önce, dünya çapında güçlü ittifaklar kuran ve John'un eski arkadaşlarını düşmana çeviren yeni düşmanı The Marquis'le yüzleşmesi gerekiyor. John, hayatta kalmak istiyorsa becerilerinin sınırlarını zorlamak zorundadır.

Jojn Wick (Keanu Reeves), ilk bölümde yavru köpeği öldürülünce intikamını almak için ortalığı birbirine katıyor ve yüzlerce kişiyi öldürüyordu. İkinci filmde hikaye Roma’ya taşınıyor ve sanat galerileri içinde intikam koşuşturması devam ediyordu.

Üçüncü bölümde, gizli suikastçı birliğinden atılan Wick’in ölüm fermanı imzalanıyordu. Suikastçılar ödül için Wick’in peşine düşüyor o ölmemek için öldürüyordu. Dördüncü bölümde Wick, suç örgütünü yenmek için mücadele ederken yeni düşmanı The Marquis (Bill Skarsgård) ile tanışıyor. Wick, özgürlüğünü geri kazanmak, High Table isimli suç örgütünü bitirmek ve yeni düşmanını yenmek için tüm becerilerinin sınırlarını zorlamak durumundadır…

Yeraltı dünyasında ”Baba Yaga” olarak tanınan John Wick, bu 4. bölümde de koşmayı, ateş etmeyi, öldürmeyi bırakmıyor. Yine yüzlerce adam intikam uğruna telef oluyor. John Wick 4 filminde bize yeni dost ve düşman karakterler tanıtılıyor. Kötü adam Bill Skarsgard, kör suikastçı Donnie Yen, grotesk kumarbaz Scott Adkins, operatör Clancy Brown, onurlu otel müdürü Hiroyuki Sanada ve kızı rolünde Rina Sawayama.

John Wick 4 fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları