FB TW PIN NWS
Fantastik Canavarlar Grindelwaldın Suçları

Fantastik Canavarlar Grindelwaldın Suçları (2018)

Türkçe adı : Fantastik Canavarlar Grindelwaldın Suçları
Yönetmen : David Yates
Senarist :
Yapım / Dağıtım : David Heyman, Steve Kloves, J.K. Rowling
Oyuncular : Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Katherine Waterston, Dan Fogler, Carmen Ejogo, Zoe Kravitz, Ezra Miller, Alison Sudol
Gösterim tarihi :
Türü : Macera / Fantastik
Süre : 2s 14dk
Ülke : İngiltere, ABD
Websitesi :

Warner Bros. J.K. Rowling’in büyücü dünyasındaki beş seriden ikinci macerası Fantastik Canavar: Grindelwald’ın Suçları filmini sunar.

Film Özeti

Warner Bros. J.K. Rowling’in büyücü dünyasındaki beş seriden ikinci macerası Fantastik Canavar: Grindelwald’ın Suçları filmini sunar.

Güçlü büyücü Gellert Grindelwald (Johnny Depp), Newt Scamander (Eddie Redmayne) yardımıyla MACUSA (Magical Congress of the United States of America) tarafından yakalanır. Fakat hapisten kaçan Grindelwald masum insanları toplayarak yetiştirdiği saf kan büyücülerle, büyücü olmayanlara karşı hükmetmek için işe koyulur. Grindelwald’ın planlarını bozmak için Albus Dumbledore (Jude Law), tehlikeden ve yalanlardan bir haber eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım ister. Sevgi ve sadakatin sınandığı bu yolda, en gerçek arkadaşlıklar ve aileler büyücü dünyasında bölünebilir.

Yönetmen koltuğunda David Yates'in oturduğu filmin başrolünü ilk filmde olduğu gibi bir kez daha Oscar ödüllü Eddie Redmayne üstleniyor. Filmde genç Dumbledore rolünde Jude Law, Porpentina "Tina" Goldstein rolünde Katherine Waterston, Newt'ün Muggle yoldaşı Jacob Kowalski rolünde Dan Fogler, Sihir Bakanı Seraphina Picquery rolünde Carmen Ejogo, Leta Lestrange rolünde Zoe Kravitz, Credence rolünde Ezra Miller, Tina'nın sevimli kardeşi Queenie rolünde Alison Sudol ve Grindelwald rolünde Johnny Depp yer alıyor.

Oyuncu Biyografileri

Fantastik Canavarlar Grindelwaldın Suçları fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları