FB TW PIN NWS
Basic Instinct 2

Basic Instinct 2 (2006)

Türkçe adı : Temel İçgüdü 2
Yönetmen : Michael Caton-Jones
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Metro Goldwyn Mayer
Oyuncular : Sharon Stone (Catherine Tramell), David Morrissey (Michael Glass), Charlotte Rampling (Milena Gardosh), David Thewlis (Roy Washburn), Hugh Dancy (Adam Towers), Stan Collymore (Kevin Franks)
Gösterim tarihi :
Türü : Suç / Gerilim / Dram
Süre : 1 saat, 54 dakika
Ülke : ABD / İngiltere
Websitesi :

Film Özeti

Tanınmış Londra’lı psikiyatrist Dr. Michael Glass (David Morrisey) mesleğinin en iyilerindendir. Başarılı ve karizmatik Dr. Glass’ın, başarılı çalışmaları vardır ve akranları tarafından oldukça saygıdeğer bulunmakta ve akademik yazıları kendisine övgü ve takdir kazandırmaktadır. Dedektif Roy Washburn (David Thewlis), ünlü bir spor yıldızının ölümüyle bağlantısı olan güzel ve büyüleyici bir kadını değerlendirmesini istediğinde, tüm dünyası altüst olur.

Sorgulanan kadın, dehşet verici kurgusal cinayetlerinin gerçek hayatta endişe verici sıklıkta meydana gelen, kitapları en fazla satan Amerika'lı cinayet romanı yazarı Catherine Tramell’dir (Sharon Stone).Aniden ikisinin arasındaki oluşan çekim nedeniyle Glass, Catherine’in hem zekâsından hem de fiziğinden etkilenir. Hızla Catherine’nin yalan ağının ve baştan çıkarıcılığının içine çekilir. Mesleki sınırlar yok olurken, Glass’ın kendi temel içgüdüleri açığa çıkar.Glass’ın etrafındaki insanlar teker teker öldürülüp, Glass her ikisinin de hayatlarını ebediyen değiştirecek bir seçime karşı karşıya kalacak şaşırtıcı ve heyecanlı bir noktaya yönelirken, Glass’la Tramell arasında öldürücü bir fikir savaşı ortaya çıkar.

Oyuncu Biyografileri

Basic Instinct 2 fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Seri filmler

Ziyaretçi yorumları