FB TW PIN NWS
Bandits

Bandits (2001)

Türkçe adı : Haydut
Yönetmen : Barry Levinson
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Metro Goldwyn Mayer
Oyuncular : Bruce Willis (Joe Blake), Billy Bob Thornton (Terry Collins), Cate Blanchett (Kate Wheeler), Troy Garity (Harvey Pollard), Stacey Travis (Cloe Miller), Azura Skye (Cheri)
Gösterim tarihi :
Türü : Suç / Romantik / Komedi / Dram
Süre : 2 saat, 2 Dakika
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

Joe Blake (Bruce Willis) ve Tery Collins (Bill Bob Thornton) banka hırsızı ve kaçaktırlar. Nihai amaçları bir seri soygundan sonra emekli olmak ve güneye gidip yerleşmektir. Dayanılmaz Joe ve sakar ortağı Terry bir anda ülkenin en ünlü hırsızları olurlar. Oregon'dan California'ya tüm bankaların kabusudurlar. Aynı zamanda halkın da sevgilisi. Onların bu kadar meşhur olmalarının sebebi soygunlarında kullandıkları sıradışı yöntemdir. Soygun sonrasında Kate Wheelar (Cate Blachett), sakar Terry'e çarpar ve hep birlikte kaçarlar. Kate Wheelar'la karşılaştıklarında işler biraz karışmaya başlar; çünkü Kate sıradan hayal kırıklıkları ile dolu bir yaşamı olan sıradan bir ev kadınıdır.

Birlikte kaçmak zorunda kaldıklarından kadın da onlara katılır ve takımın bir üyesi olur. Hatta o bile bu arada birşeyler çalar: Onların kalbini. Her iki kahramanımız da Kate'e aşık olur. Kate de bunu hisseder fakat Joe ve Terry tek başlarına ideal bir sevgili adayı olmaktan çok uzaktırlar. İkisi biraraya geldiklerinde ise harika bir erkek oluşturmaktadır.

Oyuncu Biyografileri

Bandits fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları