FB TW PIN NWS
Bad Boys Her Zaman Çılgın

Bad Boys Her Zaman Çılgın (2020)

Türkçe adı : Bad Boys Her Zaman Çılgın
Yönetmen : Adil El Arbi, Bilall Fallah
Senarist : , ,
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Paola Núñez, Kate Del Castillo, Nicky Jam, Joe Pantoliano
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi / Aksiyon
Süre : 2s 4dk
Ülke : ABD
Websitesi :

ABD / Meksika arasında görkemli bir aile-aksiyon filmi..

Film Özeti

Filmin orjinaı adı : Bad Boys for Life

Bad Boys: Her Zaman Çılgın, uyuşturucuya karşı savaş açan iki polisin yaşadığı macerayı konu ediyor. Mike Lowery ve Marcus Burnnet, narkotikten sorumlu olan iki polistir. Mike Lowery, orta yaş krizinin etkileri ile baş etmeye çalışırken, Marcus Burnett polis müfettişi olarak kariyerine devam eder. İkili, bu sefer bir uyuşturucu baronu olan Armando Armas’ın peşine düşer. Ancak Armando’yu yakalamak pek de kolay değildir. Aynı zamanda soğukkanlı bir katil olan Armando’nun peşine düşen ikili, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur.

Will Smith ve Martin Lawrence'ın başrollerini paylaştığı Bad Boys for Life, artık sadece müfettişlik yaparak daha sakin bir hayat geçiren Marcus Burnett ile kendini orta yaş krizinde bulan Mike Lowery'nin son bir görev için yeniden bir araya gelmesini konu ediniyor.

Polis memuru olan Marcus ve orta yaş bunalımı yaşayan Mike'ın yolları, ağabeyini öldürdükleri Arnavut askerinin intikam için gelmesiyle, bir kez daha kesişir.

Bad Boys Her Zaman Çılgın fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları