FB TW GG PIN NWS
BioRank 1077

Ezgi Avcı

Doğum tarihi : ??.??.1993
Ezgi Avcı kaç yaşında : 23
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Sporcu
Ezgi Avcı doğum yeri : İstanbul

Ezgi Avcı Biyografisi

Survivor 2016 yarışmacısıdır.

Ezgi Avcı, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Profesyonel voleybolcu olan Ezgi Avcı liseyi bitirdikten sonra voleybol sayesinde kazandığı bir burs ile Amerika, Florida’da bir üniversitede işletme üzerine okudu.

1,79 boyunda olan Ezgi Avcı, 2013 yılında yapılan güzellik yarışmasında Miss Turkey 3. Güzeli seçildi.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Ezgi Avcı da Ünlüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında yer alan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi şekilde sakatlanmıştı. MR çekilmesiana gelen sakatlık nedeniyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan'ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan'ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir'i de takımlarına kattı.

Kaynak:Biyografi.info

Ezgi Avcı videoları

Tüm Ezgi Avcı videoları

Ezgi Avcı için yapılan aramalar

Ezgi Avcı, Ezgi Avcı biyografi, Ezgi Avcı hayatı, Ezgi Avcı özgeçmişi, Ezgi Avcı hakkında, Ezgi Avcı doğum yeri, Ezgi Avcı fotoğraf, Ezgi Avcı video, Ezgi Avcı resim, Ezgi Avcı kimdir?, Ezgi Avcı kaç yaşında?, Ezgi Avcı nereli, Ezgi Avcı memleketi