FB TW GG PIN NWS
BioRank 3481

Çağatay Akman

Doğum tarihi : 15.Ocak.1997
Çağatay Akman kaç yaşında : 21
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Çağatay Akman doğum yeri : Çankırı

Çağatay Akman Biyografisi

"Gece Gölgenin Rahatına Bak" adlı parçasıyla internette dinlenme rekorları kırmıştır.

Çağatay Akman, 15 Ocak 1997 tarihinde Çankırı’da doğmuştur. Ailesi ile beraber İstanbul Zeytinburnu’nda oturmaktadır. Babası deri işiyle uğraşan Çağatay Akman’ın annesi ev hanımı ve bir ablası vardır. Gitar kursuna giden Çağatay Akman okumakta olduğu Ticaret Meslek Lisesini bitirmeden iki sene üst üste sınıfta kalınca okuldan ayrılmak zorunda kaldı. Liseyi dışarıdan bitirmek için çalışıyor.

Çağatay Akman, Youtube sitesine kendisine ait beste ve sözü iölgenin Rahatına Bak ile büyük bir hite ulaşmış 1 günde 300. binden fazla izleyici kitlesine ulaşmıştır. Gece Gölgenin Rahatına Bak videosu son duruma göre 200 Milyon’un üzerinde izlenmiştir. Son dönemlerde medyanını büyük ilgisini çeken Çağatay Akman en son İşte Benim Stilim ve Atv ekranlarında yayınlanan Melih Altınok’un Son Durak haber kuşağı programına katılmıştır. Yaptığı beste ve müziklerle ileride büyük başarılara imza atacağının şimdiden sinyalini vermektedir.

Youtube’da 240 milyon tıklanan “Gece Gölgenin Rahatına Bak” adlı şarkısıyla ortalığı kasıp kavuran Çağatay Akman'ın klibi Youtube'dan telif gerekçesiyle kaldırıldı. Şarkının orjinalinin Anna RF adlı grubun Jump adlı şarkısı olduğu belirtildi. Akman Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Anna RF ile ilgili bir şeyin olmadığı belirtirken klibinin tekrar yayına gireceğini söyledi.

Kaynak:Biyografi.info

Çağatay Akman videoları

Tüm Çağatay Akman videoları

Çağatay Akman için yapılan aramalar

Çağatay Akman, Çağatay Akman biyografi, Çağatay Akman hayatı, Çağatay Akman özgeçmişi, Çağatay Akman hakkında, Çağatay Akman doğum yeri, Çağatay Akman fotoğraf, Çağatay Akman video, Çağatay Akman resim, Çağatay Akman kimdir?, Çağatay Akman kaç yaşında?, Çağatay Akman nereli, Çağatay Akman memleketi