FB TW GG PIN NWS
BioRank 4504

Bekir Fatih Demirağ

Doğum tarihi : 16.Haziran.1979
Bekir Fatih Demirağ kaç yaşında : 38
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Yazar, İş adamı
Bekir Fatih Demirağ doğum yeri : Eskişehir

Bekir Fatih Demirağ Biyografisi

Kavalye Limited Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Bekir Fatih Demirağ, 16 Haziran 1979 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur. İkizler burcudur. Sırasıyla Bergama Zübeyde Hanım İlkokulu, Antalya Gazi Mustafa Kemal İlkokulu, Antalya Atatürk Ortaokulu’nda ilk ve orta öğrenimini tamamlamış, Antalya Karatay Lisesi’nden sonra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü bitirmiştir.

Bekir Fatih Demirağ’ın, Milli Kütüphaneye ginan yer numarası AD 46556 olan “Varsa Yoksa Hayat”, 2010 yılında yayınlanan yer numarası AD 15097-AD 17860 olan “79”, 2009 yılında yayınlanan yer numarası AD 11849 olan “Bekir Fatih’in Kaleminden” ve Ayrıca 2016 yılında Cinius Yayınlarından çıkan “Aşktır Bizimkisi” adlı 4 eseri bulunmaktadır.

2007 yılından bu yana 1700’ü geçkin makalesi ve 100 e yakın şiiri bulunan yazar, www.bekirfatihdemirag79.blogspot.com.tr ve [http://www.bekirfatihdemirag.net olan kendi internet sitelerinde makalelerini ve şiirlerini yazmaya devam etmektedir. Sosyal medyada Bekir Fatih Demirağ Offical Account ile Facebook ta bekirfatihdemiragoffical ile İnstagram da yer almaktadır.

Aynı zamanda şiir ile ilgilenen ve yazan Bekir Fatih Demirağ, bir Orhan Veli Kanık tutkunudur.

Eskişehirspor Kulubü Üyesi (2346), Lösemili Çocuklar Vakfı-Ankara gönüllü üyesidir. Basketbol ve Tenis sporlarını aktif olarak yapmaktadır. Basketbola tutku ile bağlı bir basketbolseverdir.

Toplumsal çalışmaları, projeleri ve eğitime verdiği desteklerle ülkesine sürekli bir katma değer kazandırma çabasındadır. Kadın ve Hayvan hakları konusunda ekstra bir duyarlılığa sahip olan yazar, bu konular hakkındaki olumlu düşüncelerini her platformda açıklamakta ve çalışmaktadır.

www.79bekirfatih.com ve www.fatihdemirag.com olmak üzere iki şahsi internet sitesi mevcuttur.

Kavalye Limited Şirketinin 2005 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olup, Eskişehirspor Klubü Üyesidir(2346).

Basketbol ve Tenis sporlarını aktif olarak yapan Bekir Fatih Demirağ Bekar ve İngilizce bilmektedir.

Kitapları :
2016 - Aşktır Bizimkisi
2012 - Varsa Yoksa Hayat
2010 - 79
2009 - Bekir Fatih’in Kaleminden


Kaynak:Biyografi.info

Bekir Fatih Demirağ kitapları

Tüm Bekir Fatih Demirağ kitapları

Bekir Fatih Demirağ için yapılan aramalar

Bekir Fatih Demirağ, Bekir Fatih Demirağ biyografi, Bekir Fatih Demirağ hayatı, Bekir Fatih Demirağ özgeçmişi, Bekir Fatih Demirağ hakkında, Bekir Fatih Demirağ doğum yeri, Bekir Fatih Demirağ fotoğraf, Bekir Fatih Demirağ video, Bekir Fatih Demirağ resim, Bekir Fatih Demirağ kimdir?, Bekir Fatih Demirağ kaç yaşında?, Bekir Fatih Demirağ nereli, Bekir Fatih Demirağ memleketi