FB TW GG PIN NWS
The Nines

The Nines (2007)

Türkçe adı : 3 x 3
Yönetmen : John August
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Destination Films
Oyuncular : Ryan Reynolds (Gary/Gavin/Gabriel), Melissa McCarthy (Margaret/Melissa/Mary), Hope Davis (Sarah/Susan/Sierra), Elle Fanning (Noelle)
Gösterim tarihi :
Türü : Bilim Kurgu / Dram / Fantastik
Süre : 1 saat, 40 dakika
Ülke : ABD
Websitesi : www.lookforthenines.com...

Tek bir kurguda birleşen üç hikayeyle 3x3, yazar ve karakter, oyuncu ve rolü, yaratan ve yaratılan arasındaki ilişkileri sorguluyor.

Film Özeti

The Nines oyuncuların farklı rollerde göründüğü 3 kısa filmden oluşan farklı bir film. ‘Tutsak’ bölümünde, belalı televizyon yıldızı Gary (Ryan Reynolds) eski kız arkadaşının eşyalarını yakıp arabasını paramparça ettiği için ev hapsine mahkum olur. Dış dünyayla sadece halkla ilişkiler sorumlusu Margeret (Melissa McCarthy) ve mutsuz komşusu Sarah (Hope Davis) aracılığıyla bağlantı kurabilmektedir. Ancak bazı gizemli olaylar sonrasında bu kadınlardan şüphe duymaya başlar.

İkinci bölüm olan ‘Reality Şov’ da, bir televizyon dizisinin yapım sürecini takip eden Perde Arkası programından bir bölüm aktarılır. Dizinin ilk bölümünü çeken Gavin Taylor (Ryan Reynolds) post-prodüksiyon sürecinde en yakın arkadaşı ve başrol oyuncusu Melissa (Melissa McCarthy) ile kanalın temsilcisi Susan Howard (Hope Davis) arasında kalır.

Son bölüm olan ‘Bilmek’te ise video oyunları tasarımcısı Gabriel (Ryan Reynolds) ve karısı Mary (Melissa McCarthy) arabaları bozulunca ormanda mahsur kalırlar. Kızlarının bir sırlarını keşfetmesi, onları geri dönüşü olmayan bir karara zorlar. Komik ama aynı zamanda rahatsız edici olan 3x3, cevabı sorunun kendisi olan bir tür bilmece gibi düşünülebilir: “Parçalar nasıl birleşiyor?”

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları