FB TW GG PIN NWS
 • Biyografi.info
 • Filmler
 • The Hottie and the Nottie (2008)
 • › Film
 • /div>
  The Hottie and the Nottie

  The Hottie and the Nottie (2008)

  <
  Tweet <
  Türkçe adı : Seksi ve Çılgın Yönetmen : Tom Putnam Senarist : Yapım / Dağıtım : PurpleiPictures Oyuncular : Paris Hilton (CristabelleiAbbott), Christine Lakin (June Phigg), Joel David Moore (Nate Cooper), Johann Urb (Johann) Gösterim tarihi : Türü : Romantik / Komedi Süre : 1 saat, 30 dakika Ülke : ABD Websitesi : www.thehottieandthenottie.com/... < Biri dünya güzeli, diğeri erkeksavar…

  <

  Film Özeti

  “On üzerinden on'luk” bir kadın olan CristabeliAbbott (Paris Hilton), onun daha az talihli arkadaşı June Phigg (Christine Lakin) ve ikisinin tam ortasında kalan sırılsıklam aşık Nate (Joel David Moore) merkezinde gelişen bir romantik komedi…

  Nate Cooper, ilk kez altı yaşındayken gördüğü CristabeliAbbott’a çılgınlar gibi aşıktır. Sürekli onu düşünür, onu arzular. Ama uygun bir zaman bulup onunla tanışma fırsatını bulamaz. Ailesinin başka bir yere taşınmasıyla platonik aşkından uzak düşer ve onun izini uzun süre kaybeder.

  Aradan yıllar geçer, hayatına başka kadınlar girer; ama hiçbirisi platonik aşkı Cristabel’in yerini alamaz. Kendisi için uygun tek kişinin Cristabeliolduğu düşüncesini saplantı haline getiren Nate, yıllar sonra Los Angeles’a dönüp platonik aşkının izini sürmeye başlar.

  İyi haberi kısa sürede alır: Cristabelihala bekar ve hala çok güzeldir. Ama bekar olmasının bir sebebi vardır. Nate’in ilkokuldan hatırladığı çirkin June Phigg, hala Cristabel’in tek sırdaşıdır. İkisi bir elmanın iki yarısı gibi bir an olsun birbirlerinden ayrılmamaktadır. Cristabel, June’u evde yalnız bırakıp sevgilisiyleidolaşmayı istememektedir. İlla ve illa June’un da bir erkek arkadaşı olmalı, iki kadın artı sevgilileri dörtlü olarak gezip tozmalı, günlerini hep beraber geçirmelidirler.

  Cristabel’leidaha çok birlikte olmak isteyen Nate, June’a bir erkek arkadaş bulmak için kolları sıvar. Ama bir sorun vardır. June’u bir kez görenler onu ikinci kez görmeyi asla istememektedir.

  Sonra Nate’ın aklına parlak bir fikir gelir. June’un iyi bir makyaja, bakıma, güzellik tedavisine, kısacası revizyona ihtiyacı vardır. Nate ve June’un arkadaşlığı ilerlerken June yavaş yavaş kozasından çıkar. Ve Nate, artık hayallerinin kızının güzel Cristabeliolmadığını fark etmeye başlar. Onun gerçek prensesi, kendisini güzel bir kadına dönüştürürken ruhundaki güzellikleri tek tek ortaya çıkaran June’un ta kendisidir…

  <

  Oyuncu Biyografileri

  <
  Paris Hilton

  Paris Hilton

  <
  Ziyaretçi yorumları
  /div> /div> <

  Biyografi.info'da yer alan biyografi ve makalelerin tümü, Biyografi.info editörleri tarafından hazırlanmaktadır. Dilediğiniz biyografi ve makaleyi, sitenizde, "Kaynak: Biyografi.info" formatıyla kaynak göstererek kullanabilirsiniz. 20'den fazla biyografi ya da makaleyi, sitenizde toplu olarak kullanmayı düşünüyorsanız lütfen bizimle temasa geçiniz.

  Biyografi.info sitemizde ünlülerin hayatı, kim kimdir, kim nerelidir, kaç yaşındadır gibi ünlüler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Biyografiler ile ilgili yorum ve düzeltmelerinizi bize iletebilirsiniz.

  /div> /div> /div> <