FB TW GG PIN NWS
The Hills Have Eyes

The Hills Have Eyes (2006)

Türkçe adı : Tepenin Gözleri
Yönetmen : Alexandre Aja
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Craven-Maddalena Films
Oyuncular : Michael Bailey Smith (Pluto), Aaron Stanford (Doug Bukowski), Kathleen Quinlan (Ethel Carter), Vinessa Shaw (Lynn Carter), Emilie de Ravin (Brenda Carter), Dan Byrd (Bobby Carter), Ted Levine (Big Bob Carter)
Gösterim tarihi :
Türü : Gerilim / Korku
Süre : 1 saat, 47 dakika
Ülke : ABD
Websitesi :

Orijinali Wes Craven'a ait olan filmin yeniden çevirimi The Hills Have Eyes'da yönetmenliği Alexandra Aja üstleniyor. Birçok seyircinin kaldıramayacağı derecede vahşet dozu yüksek olan film, etkileyici müziklerinin de yardımıyla oldukça ürkütücü bir atmosfer yaratıyor.

Film Özeti

Polis detektifi Big Bob Carter (Ted Levine) ve eşi Ethel (Kathleen Quinlan), evlilik yıldönümlerini kutlamak amacıyla tüm aileyi de yanlarına alarak tatile çıkarlar. Issız bir benzin istasyonunda durduklarında istasyonun sahibi, arabayla bir çölden geçerek California'ya ulaşmayı planlayan Carterlar'a kestirme bir yoldan bahseder. Kestirme yoldan gitmeye karar verip, bir süre sonra ABD'nin 1945-1962 yılları arasında nükleer testler yaptığı boş bir arazide mahsur kalan aile, kendilerini, nükleer testler sonucunda mutasyona uğramış yaratıkların ortasında bulur. Aralarından en şanlısı ilk önce ölecektir...

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları