FB TW GG PIN NWS
The Deaths of Ian Stone

The Deaths of Ian Stone (2007)

Türkçe adı : Ölüm Bekçisi
Yönetmen : Dario Piana
Senarist :
Yapım / Dağıtım : SWFX
Oyuncular : Mike Vogel (Ian Stone), Christina Cole (Jenny Walker), Jaime Murray (Medea), Michael Feast (Gray)
Gösterim tarihi :
Türü : Korku / Gerilim
Süre : 1 saat, 27 dakika
Ülke : ABD / İngiltere
Websitesi :

Her gün yeniden öldürülmek...

Film Özeti

Ian Stone (Mike Vogel), güzel bir yaşamı ve onu seven sadık bir sevgilisi olan, lisede buz hokeyi oynayan bir gençtir. Bir gece maç çıkışı gece geç saatte eve dönerken demiryolu geçidinin yakınında cesede benzeyen bir şey görür. Bu tüyler ürperten şeyi incelerken, onun saldırısına uğrar; zorla demiryoluna sürüklenir ve gelen trenin altında kalır.

Öldüğünü düşündüğü sırada, mucizevi bir şekilde zarar görmemiş bir hâlde bürosundaki masasında uyanır. Hayattadır ve seksi ve esrarengiz Medea'yla (Jaime Murray) birlikte yaşamaktadır. Sevgilisi Jenny (Christina Cole) hâlâ hayatındadır ama artık sevgilisi değil iş arkadaşı olmuştur.

Ama demiryolunda olanlar rüya değildir. En azından ona rüya gibi gelmemiştir. Ian'ın hayatı meşum bir hâl alır. Etrafında sürekli tanıdık insanlar vardır ama ortada bir tuhaflık vardır. Yabancıların ona bakışları ve fısıltılar da gitgide kötü bir hâl almaktadır.

Ian kısa süre sonra takip edildiğini fark eder. Görünüşe göre herkesin en büyük kâbusunu yaşamaktadır. Peşindekiler onu tekrar öldürmeden önce, içinde bulunduğu durumu anlayana dek her gün tekrar tekrar ölüp dirilmeye devam edecektir...

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları