FB TW GG PIN NWS
Made Of Honor

Made Of Honor (2008)

Türkçe adı : Gelin Benim Olacak
Yönetmen : Paul Weiland
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Columbia Pictures
Oyuncular : Patrick Dempsey (Thomas 'Tom' Bailey), Michelle Monaghan (Hannah), Kevin McKidd (Colin McMurray), Kadeem Hardison (Felix)
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi / Romantik
Süre : 1 saat, 41 dakika
Ülke : ABD / İngiltere
Websitesi : www.madeofhonor-movie.com...

“Burnunun dibindeki aşkı görmezsin”

Film Özeti

Tom (Patrick Dempsey), herkesin sahip olmak isteyeceği kadar güzel bir hayat sürmektedir. Seksidir, başarılıdır, ayrıca her zaman güvenebileceği arkadaşı Hannah her zaman yanındadır. Hannah bir iş gezisi için altı haftalığına İskoçya’ya gidene kadar her şey yolunda görünür. Ama Tom, Hannah’nın (Michelle Monaghan) uzakta olduğu zaman, hayatının aslında ne kadar boş olduğunu, hayallerindeki kadının hemen yanıbaşındaki arkadaşı olduğunu farkeder ve o döner dönmez kendisine evlenme teklif etmeye karar verir.

İskoçya dönüşünde arkadaşına evlilik teklifine hazırlanan Tom, Hannah’nın zengin bir İskoçla nişanlandığını söylemesi üzerine donup kalır. Bir de Hannah’nın Tom’dan baş-nedimesi olmasını istemesi işleri daha da karmaşıklaştırır.

Tom teklifi isteksizce kabul eder; ama asıl amacı Hannah’ya aşkını açıklamak ve çok geç kalmadan düğünü durdurmaktır. Hannah Tom’un evlenmek için en uygun kişi olduğunu farkettiğinde, en iyi arkadaşı ile İskoç nişanlısı arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır...

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları