FB TW GG PIN NWS
Inside

Inside (2007)

Türkçe adı : İçerde
Yönetmen : Alexandre Bustillo, Julien Maury
Senarist :
Yapım / Dağıtım : La Fabrique de Films
Oyuncular : Béatrice Dalle (Kadın), Alysson Paradis (Sarah), Nathalie Roussel (Louise), François-Régis Marchasson (Jean-Pierre), Jean-Baptiste Tabourin (Matthieu), Aymen Saïdi (Abdel)
Gösterim tarihi :
Türü : Gerilim / Korku
Süre : 1 saat, 23 Dakika
Ülke : Fransa
Websitesi :

Film Özeti

Sarah (Alysson Paradis), Noel arifesini kendi başına geçirmekte olan genç bir fotoğrafçıdır. Hamileliği sırasında gerçekleşen trafik kazasında eşini yitiren Sarah henüz kocasının yasını tutmaktadır.

Hastaneye doğum yapmak üzere gitmeden önce evde geçireceği son gecede kapının çalmasıyla beraber tüm huzuru sona erer. Sarah'yı esrarengiz bir biçimde tanıyor olan bu kadının içeri girmesine izin vermez. Fakat o, içeri girmekte kararlıdır. Kendisinden ne istediği belli olmayan bu gizemli kadın tarafından rahatsız edilmesiyle, şüphe ve korku dolu anlar başlar. Dışarıdaki karanlığın ortasında, pencereden geçen kareler içinde izlenmektedir. Sarah çok korkar ve polisten yardım ister. Polis geldiğinde ise ortalarda kimse yoktur. Civarda olagelen banliyö ayaklanmaları arasında, polis olaya şöylece bir göz atıp gider. Sarah'nın güvenliğini sağlamak adına onu içeri kitlerler, fakat kadının da içeride olduğundan habersizdirler. Sarah’nın doğum sancıları başladığında, istediği şeyi almak uğruna dehşet saçan bu kadınla savaşmaktan başka şansı kalmamıştır artık. Bu, içerde ağır darbelere yol açacaktır.

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları