FB TW GG PIN NWS
Cashback

Cashback (2006)

Türkçe adı : Zamana Güzellik Kat
Yönetmen : Sean Ellis
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Left Turn Films
Oyuncular : Sean Biggerstaff (Ben Willis), Emilia Fox (Sharon Pintey), Shaun Evans (Sean Higgins), Michelle Ryan (Suzy), Stuart Goodwin (Jenkins), Michael Dixon (Barry Brickman), Michael Lambourne (Matt Stephens)
Gösterim tarihi :
Türü : Dram / Komedi / Romantik
Süre : 1 saat, 40 dakika
Ülke : ABD
Websitesi : www.cashbackthemovie.com...

İlk önce 18 dakikalık bir kısa film olarak çekilen “Zamana Güzellik Kat,” 2006 yılında Oscar'a “En İyi Kısa Film” dalında aday gösterildi. Filmin uzun metrajlı uyarlaması pek çok festivalde gösterildi ve ödül aldı. “Zamana Güzellik Kat”ın çarpıcı görselliğinde, yönetmen Sean Ellis’in moda fotoğrafçılığındaki başarılı kariyerinin etkisi hissediliyor.

Film Özeti

Güzel Sanatlar öğrencisi Ben Willis (Sean Biggerstaff), acı veren bir ayrılığın ardından uykusuzluk çekmeye başlar. Zaman öldürmek için bir süpermarketin gece vardiyasında çalışmaya karar verir. Arkadaşlarının her biri, sekiz saatlik sıkıcı mesai ile baş etmek için “zaman takası” adlı sanatta kendilerini geliştirmiştir. Saatlerin çabuk geçmesini sağlamak için Ben'in izlediği yol ise, zamanı durdurmaktır. Bu yolla çevresindeki birçok güzelliğin farkına varan Ben'in ilgisini, güzel kasiyer Sharon (Emilia Fox) çekecektir.

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları