FB TW GG PIN NWS
88 Minutes

88 Minutes (2007)

Türkçe adı : 88 Dakika
Yönetmen : Jon Avnet
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Millennium Films
Oyuncular : Al Pacino (Dr. Jack Gramm), Deborah Kara Unger (Carol Johnson), Alicia Witt (Kim Cummings), William Forsythe (Frank Parks), Leele Sobieski (Lauren Douglas), Benjamin McKenzie (Mike Stemp), Amy Brenneman (Shelly Barnes)
Gösterim tarihi :
Türü : Suç / Gerilim / Dram
Süre : 1 saat, 50 dk.
Ülke : ABD
Websitesi : www.88minutestolive.com...

Seattle'da mahkeme için çalışan çok ünlü bir psikiyatrist ve kolej profesörü Jack Gram, bir seri katil olan Jon Foster'in ölüm cezasına çaptırılması konusunda jüriyi etkileyen, mahkumiyetinden sorumlu bir kişi konumundadır.

Film Özeti

Seattle'da mahkeme için çalışan çok ünlü bir psikiyatrist ve kolej profesörü Jack Gram (Al Pacino), bir seri katil olan Jon Foster'in ölüm cezasına çaptırılması konusunda jüriyi etkileyen, mahkumiyetinden sorumlu bir kişi konumundadır. Seri katil, Jon Foster, Jack Gramm'ı kendisiyle ilgili manipülasyon yapmakla, bir şahidi ve şahidin kız kardeşini ona karşı ifade verme konusunda kandırmakla suçlar.

Jon'un cezasının infazı öncesi akşam saatlerinde Jack'e bir telefon gelir. Telefonda cinayeti çözmesi için sadece 88 dakikası olduğu söylenmektedir. Bu mesajı veren kişi kadınları Jon Foster gibi öldürmektedir. Jack, eski karısı, FBI ajanı Shelly Barnes, arkadaşı Frank Parks ve asistanı Kim Cummings ile bir üniversitenin kampusu içinde bu problemli öğrenci ile bu öğrencinin öldürmeyi planladığı kadını bulmaya çalışır.

Oyuncu Biyografileri

88 Minutes fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları